Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft vadītājs Stīvs Balmers nesenā intervijā ir paudis viedokli, ka globālā ekonomiskā krīze ir radījusi pavērsienu datortehnikas tirgū, un pircēji vairs nebūs gatavi pirkt Apple datorus, apgalvojot, ka, pērkot Apple produkciju, pircēji maksā 500 dolārus par ražotāja logo. Apple un Microsoft konkurence, kuras pirmsākumi ir meklējumi jau pagājušā gadsimta 80. gados, allaž tehnikas entuziastu vidū ir izraisījusi ļoti aktīvas diskusijas, jo daudzi datorlietotāji uzskata, ka Apple produkti ir nepamatoti dārgi. Tagad līdzīgu atziņu publiski ir izteicis arī Microsoft vadītājs Stīvs Balmers.

Kompānija Apple pēdējos gadus ir dominējusi MP3 atskaņotāji tirgū, un, kopš Windows Vista parādīšanās tirdzniecībā, Apple piedzīvoja lielu tirgus daļas pieaugumu arī datortehnikas tirgū. Tomēr tagad situācija ir strauji izmainījusies, jo Microsoft gatavo jaunu, daudzsološu operētājsistēmu, kas pēc Microsoft teiktā lieliski darbosies arī uz 500 ASV dolāru vērtiem netbook tipa klēpjdatoriem, kas mūsdienu ekonomiskajos apstākļos ir kļuvuši ļoti populāri. Savukārt Apple dibinātājs Stīvs Džobss ir paziņojis, ka Apple neprot izveidot 500 dolāru vērtu datoru, kas nebūtu “grabaža”.

Microsoft vadītājs Stīvs Balmers ātri vien atbildēja uz šo Apple izteikumu, nesenā intervijā apgalvojot, ka, lai gan Apple piedzīvoja izaugsmi, tagad, ekonomiskās krīzes dēļ, situācija strauji mainīsies, uzsverot to, ka Apple datori ir ļoti dārgi: “Šādos apstākļos maksāt papildus 500 dolārus par tādu pašu komplektāciju, maksāt papildus 500 dolārus, lai tikai uz datora būtu logo?”

Šī nav pirmā reize, kad Balmers ir nicīgi izteicies par Apple. Piemēram, 2007. gadā viņš publiski apgalvoja, ka Apple iPhone tālrunim nav izredžu izcīnīt ievērojamu tirgus daļu, bet gadu vēlāk iPhone kļuva par pirktāko viedtālruni ASV.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli