Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sākot ar šodienu visās Statoil degvielas uzpildes stacijās Latvijā dīzeļdegviela un benzīns tiks piedāvāti ar nosaukumu miles, informēja Statoil pārstāvji.

Statoil sola, ka miles degvielas produkti nodrošina degvielas ietaupījumu pat 3% apmērā, ko, pēc uzņēmuma teiktā,
apliecina arī neatkarīgu zinātnisko institūtu pētījumu un testu rezultāti.

Ejot līdzi laikam, mēs attīstām savus produktus un pilnveidojam degvielas kvalitāti, lai nodrošinātu vēl efektīvāku dzinēja darbību un panāktu lielāku degvielas ekonomiju. Tālab esam ieviesuši jaunu un uzlabotu degvielu ar nosaukumu miles, kas jau tagad ir pieejama visās Statoil degvielas uzpildes stacijās. 

Satellite

Nosaukums miles atspoguļo arī mūsu vēsturisko pieredzi, jo tālajā 1922. gadā Statoil Norvēģijā sāka reklamēt savu pirmo augstākās klases benzīnu ar nosaukumu „MIL” (Norvēģijas ceļa posmu apzīmējums, kas marķē jūdzes).

miles benzīna un dīzeļdegvielas sastāvā ir īpašas piedevas, kas sniedz vairākus būtiskus ieguvumus. Neatkarīgā zinātniskās izpētes institūtā veiktie testi ir pierādījuši, ka degvielas miles un miles PLUS ļauj līdz pat 3% samazināt degvielas patēriņu benzīnam un līdz 2% – dīzeļdegvielai.* Tas nozīmē, ka ar miles var nobraukt garāku ceļu bez papildu izmaksām.

Vienmēr gan jāsaglabā vēss prāts pret šādiem (vismaz daļējiem) mārketinga paziņojumiem. Tāpat Statoil uzsver, ka degvielas ieguvums būs vērojams ilgtermiņā…

Esmu tikai vienu reizi dzīvē pieredzējis, ka degviela ar “long trip” vai ko tādu nosaukumā tiešām spēj nogādāt dīzeļa automašīnu apmēram 150 km tālāk, nekā parasti līdzīgos apstākļos.

Saistītās tēmas: automašīnasdegviela

Izsaki savu viedokli