Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Es nevaru saskaitīt, cik reizes esmu dzirdējis, “Man ir ideja …” vai “Ko darīt, ja …”. Diemžēl lielāko daļu laika, tas arī tur apstājas. Tagad jums ir iespēja  ideju padarīt reālu, jo pirmo reizi Baltijā notiks starptautiskais biznesa ideju pārbaudes, produktu izstrādes un jaunuzņēmumu izveides pasākums “Global StartUp Battle”, kas norisināsies ‘’StartUp Weekend Liepāja’’ laikā sadarbībā ar “Microsoft”, Liepājas SEZ, Kurzemes Biznesa inkubatora un Latvijas Garantiju aģentūras atbalstu norisināsies jau no šā gada 14. – 16. novembrim kādreizējā būvniecības veikala “Māja” telpās.

“Startup Weekend Liepāja” uzstāsies. Robbie Vitrano – Ņūorleānas biznesa inkubatora “Idea Village” uzņēmējdarbības konsultants un līdzdibinātājs. Kā arī inovatīvas picērijas tīkla Naked Pizza (vairāk kā 500 picērijas 25 pasaules vietās), mediju aģentūras Trumpet group līdzdibinātājs un vadītājs., savukārt, pasākumu vadīs dānis Dāvids Andersens (David Andersen). Sestdien ideju autoriem pievienosies zinoši mentori, savukārt, svētdien dalībnieki prezentēs savu veikumu kompetentai žūrijai un investoriem.

“Startup Weekend Liepāja” ir unikāls projekts, jo uz to iespējams atnākt tikai ar iedvesmu un entuziasmu, bet aiziet ar jau izveidoto startup uzņēmuma komandu. Divas labākās idejas sacentīsies “Global StartUp Battle” ar citu Startup Weekend uzvarētājiem. Šis pasākums pulcēs jomas profesionāļus, dažādus mentorus, investorus un vairāk nekā 60 dalībniekus – ideju autorus.

Startup Weekend atbalsta Microsoft, Liepājas SEZ, Kurzemes Biznesa inkubators, Ādažu Čipsi, Latvijas Garantiju aģentūra un daudzi citi. Informatīvie atbalstītāji – liepajniekiem.lv, Rietumu Radio, Boot.lv, LifeHack.lv.

Biļetes uz “Startup Weekend” nopērkamas šeit. Biļetes cena ir 35,00 EUR. Cenā iekļautas septiņas ēdināšanas reizes, našķi un tik daudz kafijas, cik varat izdzert.

Vairāk informācijas par pasākumu

http://www.up.co/communities/latvia/liepaja/startup-weekend/4016

logoswliep

Izsaki savu viedokli