Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Starptautiskā maksājumu sistēma “Paysera” nepārtraukti paplašina savu darbību un piedāvā saviem klientiem Latvijā arvien vairāk pakalpojumu. No 23. līdz 24 oktobrim “Paysera” piedalīsies biznesa un tehnoloģiju izstādē “Riga Comm”, kur iepazīstinās ar saviem sasniegumiem un meklēs attīstības iespējas.

Turpinot aktīvu komunikāciju ar uzņēmējiem, šoreiz starptautiskā maksājumu sistēma “Paysera” iepazīstinās Latvijas tirgu ar saviem pakalpojumiem izstādes “Riga Comm” ietvaros. Gan privātpersonām, gan biznesa klientiem būs iespēja uzzināt vairāk par “Paysera” sniegtajiem pakalpojumiem un to priekšrocībām.

“Paysera” ir starptautiska maksājumu sistēma, kuru ir izveidojusi Lietuvas elektroniskās naudas iestāde “EVP International”. Šobrīd tā darbojas lielākajā daļā pasaules valstu. Latvijā jau šobrīd ir gandrīz 10 tūkstoši “Paysera” klienti un to skaits nemitīgi pieaug. Latvijas klientiem ir pieejams “Paysera” klientu atbalsta centrs. Tai pat laikā “Paysera” turpina paplašināt savu partneru tīklu un vienmēr ir atvērta jauniem piedāvājumiem.

“Mēs veidojam starptautisku maksājumu sistēmu, kas nozīmē, ka cenšamies, lai mūsu pakalpojumi būtu vienlīdz pieejami visās valstīs. Mēs esam priecīgi par ievērojamo Latvijas klientu skaitu, kuri uzticas mums un mūsu pakalpojumiem. Tai pat laikā tie, kuri joprojām nezina par “Paysera” un tās pakalpojumiem, tiek laipni aicināti piedalīties izstādē “Riga Comm”. Mēs prezentēsim savus jaunākos projektus, kuri ir noderīgi pasākumu organizēšanā, grāmatvedībā, maksājumu apstrādē un citos darbības veidos”, – norāda “EVP International” Projektu attīstības vadītājs Daumantas Barauskas.

“Paysera” klienti Latvijā var izmantot visus pieejamos pakalpojumus, kas domāti gan personīgajām, gan biznesa vajadzībām. “Paysera” konts tiek atvērts tiešsaistē dažu minūšu laikā un ir pilnīgi bez maksas. Turklāt “Paysera” piedāvā vēl daudzus citus lētus vai pat bezmaksas pakalpojumus. Nesen Latvijā tika ieviesta iespēja skaidras naudas iemaksai un izmakai no “Paysera” konta. Skaidras naudas operācijas var veikt “Money Express” klientu apkalpošanas punktos Rīgā.

“Paysera” maksājumu pieņemšanas pakalpojums ir īpaši noderīgs e-komercijas projektu izstrādātājiem. “Paysera” piedāvā pieņemt dažādu veidu tiešsaistes maksājumus, tostarp ar maksājumu kartēm un internetbankām. Neatkarīgi no pircēja izvēlētā apmaksas veida, visi naudas līdzekļi tiek ieskaitīti un turēti vienā kontā, kas ietaupa gan laiku, gan naudu, kas tiek tērēta par daudzu bankas kontu uzturēšanu. Līdzekļi kontā tiek ieskaitīti reālā laika režīmā. Tādējādi, klients vienmēr zina, vai pircējs ir samaksājis par precēm vai pakalpojumiem, un var uzreiz uzsākt pasūtītās preces piegādi. Bez tam, naudas līdzekļi ir uzreiz klienta rīcībā.

Par “Paysera”:

Starptautisko maksājumu sistēmu “Paysera” pārvalda Lietuvas uzņēmums “EVP International”. Uzņēmums 2012. gadā saņēma elektroniskās naudas iestādes licenci un šobrīd jau ir sasniedzis ievērojamus rezultātus. Šobrīd «Paysera» sistēmai ir 200 000 lietotāji, un Lietuvā no sistēmas tiek veikti 13% no visiem starptautiskajiem pārskaitījumiem. 2014. gadā no “Paysera” tika veikti pārskaitījumi 750 milj. EUR apmērā.

“Paysera” sniedz dažādus pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām: maksājumu pieņemšanu internetā, starptautiskos un vietējos pārskaitījumus uz bankām, valūtas konvertāciju, mobilos maksājumus un SMS maksājumus.

Izsaki savu viedokli