Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Programmatūras kvalitātes kompetences centrs „SQUALIO” ir ieguvis Starptautiskās Programmatūras testēšanas kvalifikācijas padomes (ISTQB –International Software Testing Qualifications Board) zelta partnera statusu, kļūstot par pirmo šāda līmeņa programmatūras testēšanas pakalpojumu sniedzēju Latvijā.

Sandis Kolomenskis, „SQUALIO” direktors: „Starptautiskās Programmatūras testēšanas kvalifikācijas padomes zelta partnera statuss ir augstākais novērtējums „SQUALIO” programmatūras kvalitātes kompetences centra darba kvalitātei un konkurētspējai. ISTQB® zelta partnera statuss ir nākamais solis „SQUALIO” attīstībā ceļā uz mērķi – kļūt par vadošo programmatūras testēšanas kompetences centru Baltijā un Skandināvijā.”

Programmatūras kvalitātes kompetences centrs „SQUALIO” kopš 2013. gada jūnija piedāvā Ziemeļeiropai unikālu informācijas komunikāciju tehnoloģiju (IKT) infrastruktūru programmatūras testēšanai un inovatīvu risinājumu izstrādei Latvijas un Eiropas tirgum – tas ir pieredzējušu un sertificētu testēšanas ekspertu un zinātnieku kopdarbs Latvijā izvietotā jaudīgā datu centrā, izmantojot modernākos un jaudīgākos testēšanas rīkus.

Programmatūras testēšanas kvalifikācijas padome (ISTQB) ir pasaulē vadošā programmatūras testēšanas kompetences sertifikācijas organizācija. Latvijas ISTQB® sastāvā uzņemta 2007. gadā, kad arī Latvijas IT Klastera ietvaros dibināta Latvijas Programmatūras testēšanas kvalifikācijas padome. Vairāk informācijas: http://www.istqb.org.

squalio_1

Izsaki savu viedokli