Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vietnē Kickstarter nereti var atrast dažādus interesantus projektus, šodien mūsu uzmanību pievērsa Split jeb ļoti kompaktas bezvadu austiņas.

Split gan nav parastas bezvadu austiņas – tās sevī iekļauj arī mūzikas atskaņotāju, turklāt katra atskaņošanas procesu veic atsevišķi, taču sinhronizēti – savā starpā tās sazinās tikai, lai nomainītu dziesmu vai regulētu skaļuma līmeni. Katrā no austiņām iebūvēts akumulators, akselerometrs, atmiņas čips, procesors, kā arī citas komponentes, kas nepieciešamas mūzikas atskaņošanai. Atšķirībā no citām bezvadu austiņām – šīs neizmanto Bluetooth savienojumu, attiecīgi nepakļauj to lietotāju starojumam.

5a76ad7745344bd31210a48a672fd27e_large

Lai nomainītu dziesmu atliek vienu reizi viegli sakost zobu, savukārt skaļuma līmeņa regulēšanai – divas reizes. Sakodiena laikā veiktās kustības reģistrēs akselerometrs un, attiecīgi paveiks iecerētās darbības. Lai izvairītos no nejaušas dziesmas pārslēgšanas vai skaļuma regulācijas, Split vadību iespējams bloķēt, pieskaroties labajai austiņai.

Split korpusi ir magnētiski, kas nodrošina gan to, ka abas austiņas, laikā kad netiek lietotas, pielīp viena otrai, gan arī nodrošina mūzikas atskaņošanas uzsākšanu tikko kā magnētiskos korpusus vienu no otra apvieno. Tāpat arī magnēti noder uzlādei un datu pārsūtīšanai, jo ļauj piestiprināt austiņas pie kabeļa. Ņemot vērā to, ka katrai austiņa jāatskaņo tikai sava puse, tad mūzikas augšupielādei jāizmanto speciāla programmatūra, kas arī ļauj katrai dziesmai atsevišķi regulēt ekvalaizera uzstādījumus.

Plašāku informāciju par Split var iegūt noskatoties zemāk pievienoto video, kā arī Kickstarter vietnē:

Saistītās tēmas: audioaustiņas

Izsaki savu viedokli