Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Visas atjauninātās Porsche 911 standarta versijas jau prezentētas, uz sevi gaidīt liek vien GT3 RS modifikācija. Tagad tapuši spiegu foto, kuros jaunais GT3 redzams testa braucienos Nirburgringā un ap Porsche attīstības centru Veisahā.

Tāpat kā pārējie 911 arī sportiskākā versija iegūs jauna dizaina priekšējos lukturus un diožu aizmugurējos. Virs tiem uzstādīts liels un iespaidīgs antispārns.

Priekšējais buferis ieguvis nelielas izmaiņas, savukārt aizmugurējais kļuvis gludāks un tajā iestrādāta jauna divu izeju izplūde.

Zem aizmugurējā pārsega atrodams klasisks bez turbo sešu cilindru agregāts, kas visticamāk attīstīs par 35 zirgpsēkiem vairāk nekā līdz šim, t.i. 450 zirgspēkus. Gaidāmi vēl divi tehniski jaunumi – tiešā iesmidzināšana dzinējam un septiņu pakāpju divu sajūgu pārnesumkārba. Tāpat kā līdz šim standarta aprīkojumā būs iekļauta keramiskā bremžu sistēma. Iespējams, ka par papildus samaksu Porsche klientiem piedāvās arī parasto manuālo pārnesumkārbu. 911 GT3 RS tirdzniecībā solās nonākt nākamā gada beigās.

Izsaki savu viedokli