Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika ziņojām, ka McLaren gatavojās tuvāko gadu laikā izstrādāt vairākus jaunus sporta automobiļus. Tagad fiksēti pirmie attēli ar topošo P11 modeli, kas sākot no 2010. gada solās konkurēt ar tādiem pārstāvjiem kā Ferrari F430 un Lamborghini Gallardo.

Dzinējs visdrošāk būs Mercedes AMG nodaļas izstrādāts 6,3-litru V8 agregāts ar aptuveni 550 zirgspēkiem, tomēr netiek izslēgta arī Cosworth dzinēja izmantošana. Neatkarīgi no dzinēja paātrinājums no vietas līdz simta aizņemšot mazāk nekā četras sekundes, bet maksimālajam ātrumam būtu jābūt vismaz 320 km/h.

Jāatzīmē, ka dzinēja novietojums būs automobiļa vidū, tieši aiz salona. Bez kupejas gaidāmi arī rodsters un jaudīgāka GTR versija. Lai arī maskējums ir pamatīgs, var saskatīt, ka McLaren P11 iegūs sporta automobilim raksturīgas formas, tai skaitā izteiktas arkas un masīvus buferus.

Plānotā spēkrata cena ir starp 300000 un 400000 eiro, kas no vienas puses ir lielāka nekā iepriekš minētajiem itāļu modeļiem, tomēr no otras puses tā ir atbilstoša McLaren tehniķu pieredzei un gaidāmajām F1 tehnoloģijām.

Izsaki savu viedokli