Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācu vadošā auto žurnāla spiegi ASV fiksējuši pirmos topošā Audi A7 četru durvju kupejas spiegu attēlus. No priekšas gan tas ir pamatīgi maskēts un līdzinās jebkuram citam Audi modelim.

Vien sānu skatā redzama A7 jumta līnija un aizmugurējās durvis, kuri lielos vilcienos līdzinās četru durvju kupejas aizsācējam – Mercedes CLS. Tehnisko platformu veidos nākamās paaudzes A8, bet bāzes dzinējs visdrošāk būs 4,2-litru V8 benzīna dzinējs.

Runājot par nākamās paaudzes A8 – arī tā spiegu attēli fiksēti ASV. Ja A7 bāzi veido A8, tad flagmaņa bāze ir jaunā gareniski modulārā platforma, kas debiju svinēja ar jauno Audi A4.

Aktuālās paaudzes A8 tirdzniecībā nonāca 2003. gadā, tādēļ jaunais modelis solās iznākt 2010. gadā. Salīdzinājumā ar tagadējo paaudzi jaunais ar rūpnīcas kodu D4 solās būt ievērojami vieglāks. Bez ierastās alumīnija virsbūves tiks izmantotas arī ļoti vieglas magnēzija detaļas.

Dzinēju gammā galvenās izmaiņas skars jaudīgākos modeļus. Līdzšinējais V12 flagmanis iespējams kritīs par upuri augstajām izmaksām un izmešu daudzumam. Tā vietā varētu nonākts kāds cits 12 cilindru agregāts – V12 TDI dīzeļdzinējs.

Izsaki savu viedokli