Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nākamās paaudzes BMW 6. sērijas tirdzniecībā solās nonākt vien 2011. gadā, tomēr jau tagad fiksēti pirmie spiegu foto ar gaidāmā modeļa kabrioleta versiju. Interesanti, ka kabrioleta ražošana varētu tikt uzsākta sešus mēnešus pirms kupejas, t.i. 2011. gada sākumā.

Vizuāli jaunais sestais līdzināsies jaunajiem 5. un 7. sērijas BMW, kuru dizains savukārt tapis, iespaidojoties no pagājušajā gadā prezentētā CS koncepta. Tādējādi jaunās paaudzes kupejas/kabrioleta bagāžas nodalījuma vāks atšķirībā no tagadējās iekļausies virsbūvē, bet aizmugurējie lukturi iestiepsies vēl tālāk spārnos. Priekšas skatā dominēs agresīvāka dizaina lukturi un platāki radiatora režģi jeb tautā sauktās nieres.

Pamatā dizaina līnijas paliks tādas pašas, revolūcija gaidāma zem virsbūves – tur vietu atradīs jaunie 7. sērijas dzinēji un nu jau populārā start-stop sistēma. Protams, gaidāmas arī daudzas un dažādas jaunas funkcijas – joslas saglabāšanas un maiņas asistents, nakts redzamības asistents, adaptīvā kruīza kontrole ar bremžu asistentu un interneta pieslēgums automobilī.

Izsaki savu viedokli