Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv jau ziņoja par kompānijas Apple plāniem šovakar pulksten 20:00 Kalifornijā paredzētajā preses konferencē paziņot par jauniem MacBook un MacBook Pro klēpjdatoriem, kā arī, iespējams, jauniem LCD monitoriem. Lai gan jaunie piezīmjdatori vēl nav prezentēti, cilvēks ar segvārdu JR internetā jau ir izplatījis jaunā Apple MacBook Pro klēpjdatora spiegu foto. Jāpiebilst, ka šīs bildes autors ir tas pats cilvēks, kurš dienu pirms iepriekšējās Apple prezentācijas nopludināja arī iPod Nano fotogrāfiju.

Jāsaka, ka arī, neņemot vērā faktu, ka cilvēks ar segvārdu JR jau ir sevi pierādījis (viņš izplatīja autentiskas jauno iPod Nano atskaņotāju spiegu foto), atklātība nonākusī fotogrāfija neizskatās pēc viltojuma. Tomēr, kā jau īsta spiegu fotogrāfija, šī bilde ir visai zemas kvalitātes, jo tā ir izplūdusi. Par laimi viens no tehnoloģiju portāla Gizmodo.com redaktoriem ir pacenties un no šīs izplūdušās bildes uztaisījis datoranimāciju, kurā, iespējams, ir redzams jaunais MacBook klēpjdators.

Izskatās, ka jaunajam MacBook Pro klēpjdatoram būs noapaļots ekrāna rāmis, kas būs melnā krāsā, melna tastatūra un liels skārienjutīgais paliktnis (pretēji iepriekš spekulētajam, tas nebūs veidots no stikla). Tāpat varam novērot, ka datora ekrāna pārklājums ir ļoti glancēts, kas patiks filmu cienītājiem, taču var nepatikt uzņēmējiem.

Vēl šobrīd tiek baumots, ka jaunais MacBook Pro klēpjdators būs aprīkots ar diviem NVIDIA grafiskajiem procesoriem. Viens no tiem patērēs ļoti maz enerģijas, nodrošinot lielāku baterijas ekonomiju, sērfojot internetā vai veicot citas darbības, kurām nav nepieciešama sarežģītu grafisko aprēķinu veikšana, bet, brīdī, kad jūs vēlēsieties nedaudz relaksēties un uzspēlēt kādu datorspēli, vadību savos grožos pārņems otrs grafiskais procesors, kas būs ļoti jaudīgs. Ja datorā būs iesprausts lādētājs, lietotājs varēs vajadzības gadījumā aktivizēt abus grafiskos procesorus vienlaicīgi. Tiek ziņots arī, ka DVI pieslēgvietu šajos klēpjdatoros aizstās nesen tirgū ienākusī DisplayPort ligzda.

Pēc AppleInsider rīcība esošās informācijas, jauno MacBook, MacBook Air un MacBook Pro klēpjdatoru cenas būs robežās no 1299 līdz 2799 ASV dolāriem. Savukārt jaunā Apple LCD monitora cena varētu būt 899 dolāri.

Atgādinām, ka informācija par jaunajiem Apple produktiem portālā BOOT.Lv tiks publicēta īsu brīdi pēc to prezentācijas, tādēļ, ja vēlaties uzzināt kādi tad īsti būs jaunie MacBook klēpjdatori, iesakam jums šovakar apmeklēt portālu BOOT.Lv.

Izmantotie resursi:
Gizmodo.com
Appleinsider.com
Engadget.com

Izsaki savu viedokli