Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja esi pazīstams ar lielisko fizikas un loģikas spēli “Where’s My Water?“, Tevi noteikti interesēs jaunā šīs spēles izstrādātāju veidotā spēle “Where’s My Perry?”.

“Where’s My Perry?” spēles uzdevums ir līdzīgs “Where’s My Water?” pierastajam – izmantojot dažādus risinājumus, jānogādā pietiekošu daudzumu ūdens vajadzīgajā punktā. Uzdevuma izpildei (vai izpildes traucēšanai) spēles laukumā izvietoti dažādi objekti, kuru pareiza lietošana ir spēles uzdevuma atrisināšanas svarīga sastāvdaļa.

Šķēršļu klāsts ir jūtami izmainījies – ja krokodila lielākās šausmas bija ziepju un skābes vannas, tad “Where’s My Perry?” galvenā varoņa dzīvi jau pirmajos spēles līmeņos sāk sarežģīt lāzeri, kas ūdeni iztvaicē (vai sasaldē) un sūkņi, kas ne vien pamatīgi izmaina ūdens plūsmas virzienu, bet arī ūdeni no spēles laukuma vienkārši aizvāc nebūtībā. Turklāt, tehnikai ir savi ierobežojumi – piemēram misijās, kuru izpildei vajadzīgs tvaiks, lāzers pārstāj darboties pie pirmās saskarsmes ar tvaikiem, tāpēc ūdens tvaicēšanas process rūpīgi jāsaplāno.

Spēles cena Google Play Store ir 55 santīmi.

Saistītās tēmas: android

Izsaki savu viedokli