Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais spēļu apskats, šoreiz uz Xbox 360 platformas izmēģinājām un īsi aprakstīsim Rabbids: Alive & Kicking.

Rabbids: Alive & Kicking sevī iekļauj vairāk nekā 30 minispēles, jā, tas izklausās iespaidīgi, taču no 60 minūšu spēlēšanas, šķiet, ka vairāk nekā trešdaļu nākas pavadīt izvēloties spēli. Ak jā, un ja neesi pieredzējis darboties ar Kinect, tad vēl kādu laiciņu aizņems trāpīšana uz pareizās izvēlnes.

Šī noteikti nebūs tā spēle, kuru būs interesanti spēlēt vienatnē, ja godīgi, tad mani tā pa īstam aizrāva tikai Rabbidu sišana, kuri lien ārā no dzīvojamās istabas grīdas. Grafiskais izpildījums ne tuvu nav tas pats labākais, taču šādai spēlei tas ir pilnībā piedodami, arī skanējums nav diez ko patīkams, drīzāk tas ir viens vienīgs troksnis.

Jāatzīst gan, ka spēle ir diezgan neprecīza, ka jau minēto izvēlņu ziņā, kas ir pārāk jutīgas un līdz ar to var novest pie vairākiem mēģinājumiem līdz tiek pie nepieciešamā, tā arī pašā kustību reģistrēšanas ziņā un nē, šī nav Kinect vaina, tāpat arī neprecizitātes jūtamas minispēlēs.

Minispēļu izpildījums ir visdažādākais, sākot no zvēru dauzīšanas visās tā izpausmēs, beidzot ar gurnu kratīšanu, lai pārvietotos pa spirāli vai pīrāga laizīšanas. Kā jau minējam, reti kuram vienam patiks spēlēt šo spēli, taču reklāmas video par jautrību bariņā nav melots, tā patiešām ir, ballītē ar šo spēli aizrausies visdažādākā vecuma cilvēki un tas būs lielisks laika kavēklis, pat ar diezgan iespaidīgajām nepilnībām, kas citas spēles nolīdzinātu līdz ar zemi.

Rabbids spēles vienmēr ir bijušas uz robežas starp smieklīgumu un pilnīgām muļķībām, ja uz tām nopietni, no malas palūkojamies, taču kādreiz taču varam atļauties būt nenopietni, vai ne? Ja plāno spēli iegādāties, lai spēlētu viens, tad dari to uz savas atbildības, liela iespēja, ka diska vāciņš kļūs par putekļu krātuvi, taču ballītēm jautrā draugu lokā, tā būs kā radīta!

Apskats tapis sadarbībā ar šīs spēles izplatītajiem Baltijas valstīs – Gamestar:

Latvijā šo spēli iespējams iegādāties, piemēram, pie Videogames.lv

Saistītās tēmas: spēles

Izsaki savu viedokli