Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika, kad Stīvam Džobsam tika jautāts par to vai Apple neplāno iesaistīties budžeta klases klēpjdatoru tirgū, āboļkompānijas vadonis ar visai lielu skepsi izteicās par to, ka liela daļa no šī segmenta datoriem neiemanto patērētāju interesi. Tāpat arī Džobs pieminēja to, ka nosacīti šādiem mazjaudīga klēpjdatora mērķiem tiek piedāvāts iPhone. Tomēr Apple vadītājs solīja, ka rūpīgi izvērtēs tirgus tendences, novēros kā šis segments attīstīsies, jo kompānijas krājumos esot “pāris interesantas idejas”.

Džons Markofs, viens no populārākajiem New York Times žurnālistiem, nesen papildinājis savu rakstu par potenciālo Apple netbook tipa datoru. Šis raksts atgādina iPhone tālruņa dzimšanu – vēl pirms prezentācijas dažos interneta portālos bija spekulācijas par šo ierīci. Šoreiz Markofs pat norāda uz iespējamo Apple MacBook Nano / Mac Book Touch / iPhone HD debijas laiku.

Visticamāk, ja attēlos redzamais produkts piedzīvos savu prezentāciju, arī tā cena nebūs visiem pa kabatai, jo reiz Apple vadītājs izteicās: “Mēs patiešām nezinām kā izveidot 500 dolārus vērtu datoru tā, lai tas nebūtu grabaža. ” Portāla Gizmodo.com pārstāvji norāda, ka visticamāk gaidāms iPhone HD ar 800 x 400 pikseļu izšķirtspēju, kurš veikalu plauktos varētu parādīties jau 2009. gadā. Šāds solis no Apple nebūtu nekāds pārsteigums, jo, piemēram, HTC piedāvājumā jau ietilpst augstas izšķirtspējas viedtālrunis – Touch HD.

Nobeigumā vēlamies informēt par to, ka nekādas oficiālas ziņas par iespējamo MacBook Nano / iPhone HD kompānijas Apple pārstāvji nav apstiprinājuši, tāpat arī daži cilvēki norāda uz to, ka attēlos redzamā ierīce, ir iespējams tā saucamais hackintosh – cita ražotāja veidots dators, uz kura uzstādīta Mac OS X operētājsistēma.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli