Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Krisa Teilora un Gas Powered Games jaunākā meistardarba demonstrācijas versija ir pieejama tīmeklī un ar vienīgā vērā ņemamā Latvijas datorspēļu vortāla gamez.lv starpniecību, mēs jums to piedāvājām. Kurš teica, ka darba diena ir iesākusies švaki?

Pēc pirmajām 15-20 minūtēm, kad spēles izstrādātāji mūs aplaimo ar tekstu “Lai turpinātu, sagaidi pilno versiju!”, kļūst skaidrs, ka demonstrācijas variants patiešām ir tendēts uz ofisos strādājošajiem – absurdi īsais spēles procesam atvēlētais laiks ir ekvivalents kā minimums pusei no jūsu pusdienu pārtraukuma, līdz ar to jautājumi par brīva brīža tā iemēģināšanai atrašanu pazūd kā nebijuši.

900 megabaitus smagais demo atrāda pirmo gaidāmās action spēles ar RPG elementiem līmeni, kurā dažādu implantu spēcināts kosmosa rīkļurāvējs šauj pa citplanētu iekarotājiem, labo nelaikā salūzušus kodolreaktorus un nomaina mātes dabas dotās ekstremitātes pret mehāniskām. Īsāk sakot – kolhoza “Mass Effect”.

Teilors un komanda pielieto veiksmīgo sava iepriekšējā hīta “Dungeon Siege” formulu: dialogi samazināti līdz minimumam un arī nekādas būtiskas izvēles spēles gaitā mums izdarīt neviens neliek, taču monstru un šmotku, ko savākt, ir pa pilnam, kas nodrošina aizraujošas 20+ spēles procesa stundas hack’n’slash cienītājiem. Pārējie? Pārējiem mēs iesakām izmeiģināt pus stundā izejamo demo, kuru ir iespējams lejupielādēt ŠEIT.

Izsaki savu viedokli