Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness

Ja videi draudzīga pārvietošanās nereti ir saistāma ar nelieliem ātrumiem un maziem attālumiem, tad Kanādas ražotājs Lito Green Motion ir izstrādājis motociklu, kas nepakļaujas kompromisiem.

Ar elektromotoru aprīkotais Sora 100 kilometrus stundā lielu ātrumu sasniedz 4 sekundēs un turpinās paātrināties līdz 192 kilometriem stundā. Savukārt 12 kWh litija polimēru baterijas nodrošinās pārvietošanās distanci līdz 300 kilometriem. Akumulatoru ir iespējams pilnībā uzlādēt 8 stundu laikā, savukārt izmantojot ātro uzlādi, to iespējams paveikt 90 minūtēs.

Pateicoties elektromotoram un pāris kustīgām detaļām, transportlīdzeklis ir ļoti kluss un nerada nepatīkamas vibrācijas. Interesanti, ka motociklam ir regulējams sēdeklis, kas pielāgojams atkarībā no tā vai pārvietojaties pa pilsētu, vai lielceļu.

Starp citām ekstrām ir jāmin 5,7 collu skārienjutīgais ekrāns, kas parāda visu nepieciešamo informāciju, tai skaitā, arī GPS. Sora ir aprīkots arī ar reģeneratīvo bremzēšanas sistēmu un aizdedzi, kurai nav nepieciešama atslēga. Šis motocikls gan nav lēts prieks, tā cena sākas no 41 tūkstoša ASV dolāru.

SORA1_610x407

 

Saistītās tēmas: elektrībamotocikls

Izsaki savu viedokli