Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā ziņo Mobile Entertainment, Sony (Networked Products & Services Group) strādā pie jaunām mobilajām iekārtām un risinājumiem. Ņemot vērā kompānijas reorganizācijas plānus, ir pilnīgi iespējams, ka, bez Sony Ericsson mobilajiem telefoniem, Sony gatavojas izstrādāt arī paši savus mobilos telefonus, kas varētu būt veidoti tieši uz PlayStation Portable konsoles bāzes. Pagaidām ir zināms, ka Networked Products & Services Group jaunajās mobilajās iekārtās gatavojas izmantot ne tikai PlayStation, bet arī Walkman un Sony Media Software & Services risinājumus.

Protams, “mobilās iekārtas” obligāti nenozīmē, ka tie būs mobilie telefoni, taču, ņemot vērā patreizējo situāciju PSP tirgū, ir pilnīgi iespējams, ka mītiskā PSP telefona klačas un baumas beidzot var arī piepildīties.

PSP telefona iespējamību vēl vairāk pastiprina fakts, ka SCE (Sony Computer Entertainment) izpilddirektors un PlayStation tēvs Kazuo Hirai būs Networked Products & Services Group prezidents.

Sony prezidents Hovards Stringers stāsta, ka šādas reorganizācijas veidā, kompānija gatavojas kļūt vēl inovatīvāka, vēl spēcīgāka un vēl pievilcīgāka saviem potenciālajiem klientiem.

Cerēsim uz to labāko un tik tiešām – pēc pāris mēnešiem, veikalu plauktos mēs ieraudzīsim PSP telefonus.

Izsaki savu viedokli