Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony ir publicējis jaunākā finanšu ceturkšņa rezultātus un tie iezīmē visnotaļ pozitīvu ainu. Pateicoties augošajam tālruņu noietam, kompānijas nākotne iezīmējas daudz pozitīvākā gaismā.

Atskatoties uz Xperia sērijas ierīcēm, pagājušais ceturksnis nesis pozitīvas ziņas – tālruņu noiets audzis par 0,7 miljoniem vienību, sasniedzot 10,7 miljonu atzīmi. Tāpat augusi arī pārdoto tālruņu cenu, kas ļāvusi palielināt ienākumus par 44,8 procentiem, iekasējot 4,4 miljardus dolāru.Viedtālruņa divīzija uzstādījusi labus rādītājus, neraugoties uz faktu, ka nesen Sony samazināja realizācijas prognozes no 42 miljoniem vienību uz 40 miljoniem (gada mērogā).

Starp paraugbērniem Sony plašajā saimē jāmin arī video spēļu bizness, kas, pateicoties PlayStation 4 realizācijas rādītājiem, spējis nopelnīt 4,2 miljardus dolāru.

Tāpat patīkamu pārsteigumu nesa arī Sony mājas izklaides divīzija, kas ražo televizorus un ar tiem saistītu aparatūru, ieskaitot, protams, arī skaņu aparatūru. Šī divīzija spējusi ceturkšņa laika palielināt ienākumus par 24,8 procentiem, sasniedzot ienākumus 3,85 miljardu dolāru apmērā. Citai aina, protams, paveras, ja raugāmies uz portatīvo datoru divīziju, kas, kā jau paredzams, nesīs zaudējumus. Jau iepriekš ziņojām, ka Sony šo biznesu gatavojas pārdot.

sony

Saistītās tēmas: finansessony

Izsaki savu viedokli