Aktuāls

Uzņēmums Sony izlaiž divas jaunas WALKMAN atskaņotāju sērijas. Ar tām mūziku iespējams klausīties modernā veidā, ilgstoši un ērti. S540 sērijai pirmajai no WALKMAN atskaņotājiem ir iebūvēti stereoskaļruņi, kas ļauj klausīties mīļākās dziesmas kopā ar draugiem. Plānie un iespējām bagātie E440 sērijas atskaņotāji ļauj lieliski iepazīt divas WALKMAN pasaules — kvalitatīvu skaņu un video. Atskaņotāji ir saderīgi ar Sony tehnoloģiju Digital Linear Phase Speaker System. WALKMAN S540 sērijas atskaņotāji: modernai mūzikas koplietošanai

Neturiet savas mīļākās dziesmas pie sevis. Dalieties ar tām, izmantojot Sony moderno jaunās S540 sērijas WALKMAN atskaņotāju, kas nodrošina bagātīgu stereoskaņu un ir pieejams četrās krāsās (melnā, rozā, violetā un sarkanā).

Tā ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas koplietot mūziku – šis ir pirmais WALKMAN MP3 videoatskaņotājs ar diviem iebūvētiem kvalitatīviem stereoskaļruņiem.

Tikai 10,2 mm plānajam WALKMAN atskaņotājam ir divi kvalitatīvi stereoskaļruņi, kurus no triecieniem pasargā izturīga un moderni veidota alumīnija skaļruņu reste. Lai arī kādu mūziku jūs vēlētos klausīties, plānajā atskaņotājā izmantotā tehnoloģija Digital Linear Phase Speaker System nodrošinās pārliecinošu skaņas kvalitāti ar lieliskiem basiem un kristāldzidrām augšām. Lineārā fāzes korekcija nodrošina vienmērīgu un dabisku frekvences reakciju, bet virtuālais bass uzlabo harmoniskos signālus, lai pastiprinātu pašu zemāko frekvenču skaņu.

Ja nevēlaties, lai citi dzird, kādu mūziku klausāties, izmantojiet komplektā esošās austiņas, kas uzlabotas ar unikālo Sony tehnoloģiju Clear Audio un nodrošina dinamisku un detalizētu skaņu.

Atskaņotājs aprīkots ar lielu un spilgtu 2,4 collu LCD ekrānu. Ekrāna augstā izšķirtspēja un lieliskais kontrasts nodrošina detalizētu attēlojumu. Ekrāns ir lieliski piemērots, lai klausītos aplādes (podcasts) vai skatītos lejupielādes no tiešsaistes filmu veikaliem un koplietošanas vietnēs atrastos videoklipus. Ekrāna ātrais reakcijas laiks ļauj iegūt vienmērīgu un skaidru videoattēlu ar 30 kadriem sekundē.

Pagrieziet atskaņotāju uz sāniem, lai skatītos videomateriālus platformātā, un izbaudiet bagātīgo iebūvēto skaļruņu skaņu. Komplektācijā ir parocīgs statīvs, kas nodrošina ērtu skatīšanos, novietojot atskaņotāju uz galda.

Atskaņotājs atbalsta nozīmīgākos mūzikas un video formātus, arī tiesību pārvaldības formātus WMA un WMV. Mūzikas, video un fotoattēlu importēšana ir ātra un nesagādā raizes — vienkārši pārvelciet uz atskaņotāju datora multivides mapi vai arī izmantojiet lietotnes iTunes* 8.1 satura pārsūtīšanas iespēju. WALKMAN var atskaņot arī MPEG1 un noteiktas WMV datnes, ja tās tiek pārveidotas, izmantojot satura pārsūtīšanas programmu.

Klausīšanās iespējas paplašina iebūvētais FM diapazona radiouztvērējs. Tāpat atskaņotājam ir iebūvēts diktofons, kas var noderēt, ierakstot lekcijas vai intervējot cilvēkus, kā arī piefiksējot savas pārdomas. Ar to iespējams ierakstīt arī radiopārraides, lai tās noklausītos vēlāk.

Atskaņotājs WALKMAN S540 ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 42 stundām, ja mūziku klausās ar austiņām**. Savukārt ar iebūvētajiem skaļruņiem mūziku var klausīties līdz pat 17 stundām. Baterijas darbības laiks videoatskaņošanas režīmā arī ir iespaidīgs — 6,5 stundas. Tas ir pilnībā pietiekams, lai varētu izklaidēties atvaļinājuma pārlidojumos vai komandējumos*** (5 stundas ilga videoatskaņošana, izmantojot iebūvētos skaļruņus).

WALKMAN E440 sērija: MP3 videoatskaņotāji ar Sony novatoriskajām tehnoloģijām

Plānie un elegantie jaunās WALKMAN E440 sērijas atskaņotāji ir lieliski piemēroti, lai iepazītu lielisko WALKMAN kvalitatīvās skaņas un video pasauli.

Tikai 9,3 mm plānais WALKMAN E sērijas atskaņotājs ir pieejams melnā un sarkanā krāsā, un to ērti ielikt kabatā vai somā. Lai gan tas ir neliels, tomēr atskaņotājam ir lieliskas iespējas, kas uzlabo multivides baudījumu.

Lielais 2 collu QVGA krāsu LCD ekrāns nodrošina izteiksmīgu un detalizētu video, fotoattēlu, albumu vāciņu, atskaņojumu sarakstu un citu funkciju apskati.

E sērijas WALKMAN atskaņotājā ir izmantota Sony tehnoloģija Clear Audio, kas nodrošina dinamisku un detalizētu skaņu. Tehnoloģija Clear Stereo samazina signāla noplūdi starp kreiso un labo kanālu, bet tehnoloģija Clear Bass nodrošina jaudīgas un kontrolējamas zemās frekvences bez kropļojumiem.

Pieejams arī 5 joslu skaņas izlīdzinātājs (ekvalaizers), kas koriģē skaņu. Savukārt dinamiskais normalizētājs līdzsvaro skaņas līmeņus starp dziesmām, nodrošinot vienmērīgu skaļumu un omulīgas klausīšanās iespējas.

Mūzikas, video un fotoattēlu importēšana ir ātra un vienkārša — vienkārši pārvelciet uz atskaņotāju datora multivides mapi vai arī izmantojiet lietotnes iTunes1 8.1 satura pārsūtīšanas iespēju.

Atskaņotājs atbalsta nozīmīgākos mūzikas un video formātus, arī tiesību pārvaldības formātus WMA un WMV. Pirmo reizi WALKMAN atskaņotāji tagad atbalsta arī videodatņu formāta pārvēršanu, izmantojot komplektā ietilpstošo satura pārsūtīšanas programmatūru.

Atskaņotājam ir lieliska skaņa, viedas iespējas un ļoti ilgs baterijas darbības laiks. WALKMAN E sērijas atskaņotājs ar vienu uzlādi atskaņo mūziku līdz pat 30 stundām vai nodrošina 6 stundas ilgu videoatskaņošanu, kas ir vairāk nekā pietiekami ikdienai vai īsiem ceļojumiem.

WALKMAN E440K komplekts

Ir pieejams arī jaunais WALKMAN E440K komplekts, kurā ir WALKMAN E440 MP3 videoatskaņotājs un saskanīga ciparu lineārās fāzes skaļruņu sistēma.

Plānais un nelielais stereoskaļrunis nodrošina lielisku veidu, kā kopīgi baudīt kvalitatīvo WALKMAN skaņu. Tā ir lieliska alternatīva austiņām, ja ceļojat, strādājat vai atpūšaties mājās.

Atskaņotājs WALKMAN E440 ir vienkārši ievietojams izliektās formas skaļrunī, kas pieejams saskaņotā melnā vai rozā krāsā. Slaidās formas ciparu lineārās fāzes skaļruņu sistēma nodrošina bagātīgu un pārliecinošu skanējumu. Tāpat kā atskaņotājam WALKMAN S540, lineārā fāzes korekcijas nodrošina skaidru un dabisku skaņu, bet virtuālais bass pastiprina zemās frekvences.

Pieejamība un cenas

Atskaņotājus varēs nopirkt no septembra par šādām cenām:

NWZ-E443 (4GB) Ls 60
NWZ-E444 (8GB) Ls 75
NWZ-E444K (8GB) komplekts ar skaļruņiem Ls 95
NWZ-S544 (8GB) Ls 95.

Piekļūstiet jaunākajām WALKMAN ziņām, attēliem un tērzējiet oficiālajā tīmekļvietnes Facebook lapā www.facebook.com/WALKMAN

* Tehnoloģija Digital Linear Phase Speaker System pieejama tikai mūzikas atskaņošanai, bet nav pieejama video atskaņošanai un FM diapazona radio.
Tehnoloģijas Digital Linear Phase Speaker System iespējas WALKMAN atskaņotājā tiek norādītas šādi:

S540: iebūvēts SP optimizētājs
E440K: SP izvades optimizētājs

**Mūzikas atskaņošana: aptuvenais MP3 rādītājs 128 kb/s; nav iestatīts skaņas izlīdzinātājs; Clear Stereo, dinamiskais normalizētājs un iebūvēto skaļruņu optimizētājs (modelim S540) vai SP izvades optimizētājs (modelim E440K) izslēgts; iestatīta tukša ekrānsaudzētāja vērtība.

***Videoatskaņošana: aptuvenais MPEG-4 rādītājs 384 kb/s; vispārējo spilgtuma iestatījumu vērtība — 3.

Svarīgākie tehniskie
parametri

Līdzekļi NWZ-S540
sērija
NWZ-E440

sērija

Atmiņa 8 GB (papildus pieejami 16/32 GB) 4 GB, 8 GB
Ekrāns Iebūvēts 2,4 collu liels
QVGA LCD ekrāns
Iebūvēts 2 collu
QVGA LCD ekrāns
Ekrāna izšķirtspēja Augsta izšķirtspēja (240 x 320) Augsta izšķirtspēja (240 x 320)
Atbalstītie datņu
formāti
Dažādi mūzikas formāti:
MP3 / WMA (iekaitot DRM) /
AAC (bez DRM) / Linear PCM

Kvalitatīvi videoformāti:
AVC (H.264/AVC) baseline
profils/MPEG-4/WMV (arī DRM)

JPEG fotoattēlu
formāta atbalsts

    Dažādi mūzikas formāti:
    MP3 / WMA (iekaitot DRM) /
    AAC (bez DRM) / Linear PCM

Kvalitatīvi videoformāti:
AVC (H.264/AVC) baseline
profils/MPEG-4/WMV (arī DRM)

    JPEG fotoattēlu
    formāta atbalsts

FM radiouztvērējs
un diktofons
Jā, izmantojot austiņas

Šīs iespējas nav
pieejamas, ja atskaņotājs E440 pievienots skaļrunim.

Audio tehnoloģijas 2
Clear Audio tehnoloģijas (Clear Bass/Clear Stereo) +
dinamiskais normalizētājs + 5 joslu skaņas izlīdzinātājs + tehnoloģija
Digital Linear Phase Speaker*
2
Clear Audio tehnoloģijas (Clear Bass/Clear Stereo) +
dinamiskais normalizētājs + 5 joslu skaņas izlīdzinātājs + tehnoloģija
Digital Linear Phase Speaker*
Krāsas Melna, sarkana, violeta, rozā Melna, sarkana
Komplektā 
ietilpstošie piederumi
Austiņas (MDR-E804YLP,
melnas)

USB kabelis
(1 m)

Pierīce (savienojumam
ar papildu piederumiem)

Satura pārsūtīšanas
programma (iebūvētajā atmiņā)

Īsa lietošanas
pamācība

Skaļruņa maiņstrāvas adapteris

Austiņas (MDR-E804YLP,
melnas)

USB kabelis
(1 m)

Pierīce (savienojumam
ar papildu piederumiem)

Satura pārsūtīšanas
programma (iebūvētajā atmiņā)

Īsa lietošanas
pamācība

Uzlādes laiks
(izmantojot USB)
80% uzlāde aptuveni 1 stundas
laikā; pilna uzlāde aptuveni 2,5 stundu laikā
E440
— 80% uzlāde aptuveni 1 stundas laikā; pilna uzlāde aptuveni 2,5
stundu laikā
Lielums

(apt., pl. x a x
dz)

49,3 x 99,3 x 10,2 mm E440: 44 x 86,8x 9,3 mm 
Skaļrunis: 152 x 109 x 21 mm

Skaļrunis (stāvus):
152 x 109 x 60 mm

Svars 68 g E440: 54 g / skaļrunis:
142 g 
E440 + skaļrunis: 196 g

Izsaki savu viedokli