Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lielāka izvēle, ko skatīties un kā skatīties – jaunas lietotnes, kanāli un mūzikas piedāvājums Sony interneta TV un vairāk veidu, kā mājās koplietot multivides materiālus

Dizains, kas pārveido istabu – šķiet, ka televizors “brīvi peld telpā”

Uzlabota attēla kvalitāte

Sony jaunākajos televizoros ir pilnveidojis attēla uzlabošanas tehnoloģiju X-Reality PRO, kas uzlabo zemākas kvalitātes signālus, pietuvinot tos HD kvalitātei, kā arī padarot skaidrākus gan parastos, gan 3D attēlus. Jaunie Sony televizori arī piedāvā vairāk kanālu, lietotņu un savienojumu. Jaunie televizori arī izskatīsies gaumīgāk jūsu dzīvojamajā istabā ar jaunu statīvu un ekrānu dizainu.

Uzlabota X-Reality un X-Reality PRO tehnoloģija

Sony viedā attēla uzlabošanas tehnoloģija – X-Reality PRO un X-Reality kļuvusi vēl gudrāka. X-Reality PRO zina, ko jūs skatāties pirms jūs paša. Tā ekrānā atpazīst sejas vai fona ainu, kam nepieciešama lielāka detalizācija un attiecīgi noregulē attēlu. Tā tāpat zina, vai jūs skatāties ciparu TV, tiešsaistes video, fotogrāfiju vai DVD/Blu-ray Disc™ un  attiecīgi noregulē attēlu. X-Reality PRO un X-Reality darbojas arī ar 3D saturu. Super Resolution režīms uzlabo 3D materiālus līdz augstas izšķirtspējas kvalitātei. Rezultātā attēls ir asāks un 3D ainas – plūstošākas.

Izbaudiet trešo dimensiju vēl vairāk   

Nekas nevar līdzināties lielam sporta pasākumam spriedzes, saviļņojuma un adrenalīna ziņā. Taču ja nevarat to skatīties klātienē, 3D ir realitātei tuvākā iespēja. Sony jaunākie 3D televizori ir aprīkoti ar liela ātruma 3D paneļiem, kas nodrošina plūstošu attēlu – četrreiz ātrāku attēla atjaunināšanas ātrumu – tādejādi varat labāk sekot līdzi, piemēram, bumbas lidojumam. Lai padarītu 3D efektu jūsu televizorā iespaidīgāku, automātiska 3D dziļuma noregulēšana koriģē 3D satura uztveršanas dziļumu, kas ir noderīgi, ja skatāties 3D saturu no interneta, TV vai ar 3D video kameru safilmēto materiālu. Attēls, ko redzat, ir mazāk izplūdis un to ir ērtāk skatīties, tādejādi varat vairāk iejusties filmas notikumos.

Jauni interneta pakalpojumi

Savienojamība ir Sony jaunāko televizoru modeļu centrā, visiem modeļiem ir iebūvēts Wi-Fi, tādejādi internetam varat pieslēgties vēl ātrāk. Sony Entertainment Network piedāvājums ir paplašināts ar vairāk kanāliem, jaunām lietotnēm un pakalpojumiem. Ir pieejams vairāk filmu un mūzikas pēc pieprasījuma. Tāpat arī atradīsiet jaunas lietotnes, kā arī Twitter, Facebook un Skype savienojamību visos Sony televizoros ar piekļuvi internetam.

Sony interneta TV ir nevainojams papildinājums Sony tīkla multivides atskaņotājam NSZ-GS7 un Blu-ray disku atskaņotājam NSZ-GP9, kas darbojas ar Google TV. Pateicoties saskarnes integrācijai ar Sony televizoriem, jums būs tieša piekļuve plašam satura piedāvājumam tikai saslēdzot abas ierīces ar HDMI kabeli.

Savienojamība ar citām ierīcēm  

Pašu filmētie videomateriāli, TV šovi un videoklipi, kas noglabāti uz klēpjdatora* vai pat attēli viedtālrunī iegūst jaunu dzīvi ar Intelligent Connect un Wi-Fi Direct. Kad televizors ir pieslēgts mājas tīklam, varat straumēt visu ko vēlaties bez vadiem savā televizorā. Varat skatīt attēlus un klausīties mūziku savā televizorā ar vienas pogas pieskārienu.

Klasisks stils, svaigs dizains – jauns izskats 2012.gadam 

Vai esat kādreiz redzējis “peldošu” televizoru? Esam pacēluši savu dizaina latiņu vēl augstāk, aprīkojot mūsu LED televizorus ar statīvu, kas rada iespaidu, ka tie atbalstās uz gaisa spilvena (tai pat laikā esot stabiliem). Esam izveidojuši jaunus statīvus ar integrētiem skaļruņiem augstas kvalitātes skaņai un stilīgu molberta statīvu, kas ir piemērots zemām mēbelēm. Pat 3D brilles ir pārstrādātas – tagad tām ir vieglāka, stilīga sportiska konstrukcija ar titāna rāmjiem – elegants dizains, kas piedāvā vairāk nekā tikai labu izskatu.

Jaunas idejas vides saudzēšanai  

Cik gudrs var būt televizors? Vai tas spēj pateikt, ko skatāties un attiecīgi noregulēt attēlu – ne tikai taupot enerģiju (apmēram par 30%), bet nodrošinot arī optimālākos skatīšanās iestatījumus? Sony jaunākajos LED televizoros Scene Optimised Energy Saving tehnoloģija darbojas kopā ar local dimming un frame dimming. Šis efektīvais apgaismošanas veids samazina enerģijas patēriņu par 15-20%, taču nemazinās gaišums, kontrasts vai attēla kvalitāte, rezultātā enerģijas patēriņš samazinās līdz pat 40%, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem.

2012.gada televizori

HX850Izcila attēla kvalitāte plānā korpusā 

 

HX750Saskati atšķirību 2D un 3D augstā izšķirtspējā  EX650Plūstošāks veids kā skatīties TV, filmas un tīmekli
X-Reality PROMotionflow XR800Hz

Dynamic Edge LED ar Local Dimming

Full HD 1080

Sony Entertainment Network 

4X lielāka ātruma 3D paneļi

Iebūvēts Wi-Fi

Monolithic dizains

Integrēti skaļruņi

X-Reality Motionflow XR400Hz

Dynamic Edge LED ar Frame Dimming

Full HD 1080

Sony Entertainment Network 

4X lielāka ātruma 3D paneļi

Iebūvēts Wi-Fi

Molberta statīvs (* 32”, 40” un 46”)

X-Reality Motionflow XR100Hz

Full HD 1080

Sony Entertainment Network 

Iebūvēts Wi-Fi

Molberta statīvs

 

EX550Pirmklasīgs televizors otrajai istabai   

 

X-Reality HD Ready

Sony Entertainment Network 

Iebūvēts Wi-Fi

Molberta statīvs

Saistītās tēmas: sonytelevizors

Izsaki savu viedokli