Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Spēļu konsole PlayStation 3 nenoliedzami ir viens no pasaulē izplatītākajiem Blu-Ray atskaņotājiem, taču kompānija Sony piedāvā arī tieši šim mērķim specializētus Blu-Ray disku atskaņotājus. Tikko to klāstu papildinājuši divi jauni modeļi: BDP-S350 un BDP-S550. Sony BDP-S350 maksās 400 ASV dolārus, un būs aprīkots ar Ethernet un USB pieslēgvietām. Otrā no tām ļauj atskaņotājam pieslēgt ārējo datu nesēju. Atskaņotājs atbalstīs BonusView picture-in-picture tehnoloģiju (ļauj vienlaicīgi redzēt divus attēlus). Šī iekārta būs BD-Live ready (lietotājam no interneta būs jālejupielādē programmatūras atjauninājums).


BDP-S550, kura cena ir 500 ASV dolāri, ir ļoti līdzīgs, tādēļ aplūkosim kādas ir šo ierīču atšķirības… Abi atskaņotāji atbalsta 1080/60p un 24p video formātus un spēj dekodēt Dolby TrueHD un Dolby Digital Plus, bet BDP-S550 spēj dekodēt arī DTS-HD High Resolution Audio un Master Audio formātus. Piedevām dārgākajam no modeļiem ir arī 7.1 standarta audio izeja. S500 komplektā ir iekļauts arī datu nesējs ar 1 GB ietilpību.

Vēl vien atšķirība starp šiem atskaņotājiem ir tāda, ka Sony BDP-S350 debiju piedzīvos vasarā, bet BDP-S550 tirgū nenonāks līdz pat šī gada rudenim.

Izsaki savu viedokli