Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Spēļu konsole PlayStation 3 nenoliedzami ir viens no pasaulē izplatītākajiem Blu-Ray atskaņotājiem, taču kompānija Sony piedāvā arī tieši šim mērķim specializētus Blu-Ray disku atskaņotājus. Tikko to klāstu papildinājuši divi jauni modeļi: BDP-S350 un BDP-S550. Sony BDP-S350 maksās 400 ASV dolārus, un būs aprīkots ar Ethernet un USB pieslēgvietām. Otrā no tām ļauj atskaņotājam pieslēgt ārējo datu nesēju. Atskaņotājs atbalstīs BonusView picture-in-picture tehnoloģiju (ļauj vienlaicīgi redzēt divus attēlus). Šī iekārta būs BD-Live ready (lietotājam no interneta būs jālejupielādē programmatūras atjauninājums).


BDP-S550, kura cena ir 500 ASV dolāri, ir ļoti līdzīgs, tādēļ aplūkosim kādas ir šo ierīču atšķirības… Abi atskaņotāji atbalsta 1080/60p un 24p video formātus un spēj dekodēt Dolby TrueHD un Dolby Digital Plus, bet BDP-S550 spēj dekodēt arī DTS-HD High Resolution Audio un Master Audio formātus. Piedevām dārgākajam no modeļiem ir arī 7.1 standarta audio izeja. S500 komplektā ir iekļauts arī datu nesējs ar 1 GB ietilpību.

Vēl vien atšķirība starp šiem atskaņotājiem ir tāda, ka Sony BDP-S350 debiju piedzīvos vasarā, bet BDP-S550 tirgū nenonāks līdz pat šī gada rudenim.

Izsaki savu viedokli