Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony piesaka jaunākos Blu-ray atskaņotājus — BDP-S560 un BDP-S760, kā arī jaunāko audio un video uztvērēju — STR-DN1000. Visas trīs ierīces nodrošina jaunākās un jaudīgākās tehnoloģijas, piemēram, 7.1 kanālu telpisko skaņu un 1080p izšķirtspējas kvalitatīvu attēlu. Atklāj bezvadu izklaides iespējas

Atskaņotājiem BDP-S560 un BDP-S760 ir integrēts Wi-Fi, izmantojot ātrāko un visuzticamāko bezvadu tīkla sistēmu Wireless-N. Atskaņotājos ir arī pieejami Wi-Fi aizsardzības iestatījumi (WPS). Nospiežot atbilstošu pogu uz maršrutētāja, kurā arī izmantoti iestatījumi WPS, no atskaņotāja ar bezvadu tīklu tiek izveidots drošs savienojums. Līdzīgi arī ierīce STR-DN1000 ļauj baudīt telpiskās skaņas iespējas, neizmantojot vadus, bet gan ciparu bezvadu tīklam gatavo tehnoloģiju S-AIR (Sony audio interaktīvā radiofrekvence).

Izmantojot internetu, ir vieglāk palaist BDP-S560 un BDP-S760 atskaņotāju aparātprogrammatūras atjauninājumus, kā arī izmantot iespējas, ko piedāvā tiešsaistes pakalpojums BD-Live. Pakalpojumā BD-Live ir pieejami arvien vairāk videomateriāli, kas lietotājiem ļauj noskatīties papildu video — papildu ainas, reklāmkadrus un spēles, kuru pamatā izmantotas filmas.*


Sony BDP-S560

Abiem Blu-ray atskaņotājiem ir DLNA sertifikāts. Tas nozīmē, ka JPG attēlus var pārsūtīt no citām DNLA ierīcēm, piemēram, VAIO datora, pat ja ierīces neatrodas vienā telpā.

“Atskaņotājos BDP-S560 un BDP-S760 iebūvētās tehnoloģijas Wi-Fi un DLNA ļauj tos vēl vieglāk pievienot mājas tīklam. Abi Blu-ray atskaņotāji un saskaņotais audio un video uztvērējs nodrošina lielisku attēla un skaņas kvalitāti,” sacīja uzņēmuma Sony Europe Mājas video mārketinga nodaļas vecākais vadītājs Žiljēns Dalle (Julien Dalle).

Gatavs darbam vienā acumirklī

Abi Blu-ray atskaņotāji ir ļoti viegli lietojami un iestatāmi. Izmantojot ātrās palaišanas iespēju, Blu-ray Disc atskaņotāju varat lietot jau pēc sešām sekundēm — šo laika sprīdi nepārspēj neviens cits mūsdienu izstrādājums. Xross Media BarTM izvēlne nodrošina atskaņotāja vieglu lietošanu. Atskaņotāja BDP-S760 ērtāku vadību tumsā nodrošina aprīkojumā iekļauta izgaismota tālvadības pults. Atskaņotāja priekšpusē ir izvietota ērtas piekļuves USB pieslēgvieta, kurai var pieslēgt ciparkameru un skatīties fotoattēlus, izmantojot Blu-ray atskaņotāju un HDTV.

Izmantojot Sony tehnoloģiju Precision Cinema HD Upscale, savus DVD filmu diskus tagad varat skatīties jaunā kvalitātē. Tehnoloģija pārvērš standarta izšķirtspējas signālus 1080p izšķirtspējā, kas ar HDMI (augstas izšķirtspējas multivides saskarni) nodrošina augstu kvalitāti.

Elegantais un bagātīgi aprīkotais atskaņotājs BDP-S760

Atskaņotājā BDP-S760 iekļautas vismodernākās Sony tehnoloģijas, kādas līdz šim vēl nav izmantotas Blu-ray atskaņotājos. Atskaņotājam BDP-S760, kas veidots atbilstoši mūsu paaugstinātā standarta (Elevated Standard) aspektiem, ir HD realitātes pastiprinātājs. Nogludinot attēla toni un samazinot graudainību, tas ļauj izveidot realitātei atbilstošus attēlus. Savukārt video tehnoloģija Super Bit Mapping nodrošina dabisku krāsu reprodukciju. Tādējādi skatītāji redz vienmērīgu un skaidru Full HD izšķirtspējas attēlu.


Sony BDP-S760

Atskaņotājam BDP-S760 ir arī Sony daudzkanālu austiņu telpiskās skaņas tehnoloģija, kas ļauj klausīties pilnībā telpisku skaņu, pat ja, skatoties filmu, izmantojat parastas austiņas.

Jaunais audio un video uztvērējs papildina mājas kinozāles sistēmu

Darbībai bezvadu tīklā gatavajam uzvērējam STR-DN1000 ir četras HDMI ieejas, lai tam varētu pieslēgt dažādas 1080p izšķirtspējas ierīces un iegūt bagātīgus un iespaidīgus attēlus, ko nodrošina tehnoloģijas x.v.Colour un Deep Colour. Tam ir arī iebūvēta 1080i video mērogošanas tehnoloģija, kas jebkura videoavota (kas nav HD) signālam koriģē attēla vibrāciju, samazina fona trokšņus un veido realitātei atbilstošākas krāsas. Uztvērējam STR-DN1000 ir tikko izstrādāta grafiskā lietotāja saskarne, kas ļauj vēl vienkāršāk uz ekrāna konfigurēt modernas mājas kinozāles iestatījumus.

STR-DN100 atbalsta arī jaunāko augstas izšķirtspējas telpisko skaņu un ar jaunajiem audio dekodēšanas formātiem Dolby TrueHD un DTS-HD Master Audio nodrošina nākamās paaudzes skaņas kvalitāti, kas ir identiska augstas izšķirtspējas studijas ierakstiem.

Uztvērējam STR-DN1000 ir inteliģentā tehnoloģija DCAC (ciparu kino automātiskā kalibrēšana), kas ļauj viegli iestatīt skaļruņus, izmērot dažādus būtiskus faktorus — skaļruņu attālumu, skaļumu un frekvenci, kas jānodrošina, lai mūzika un filmas iegūtu optimālu telpisko skaņu. Kopā ar tehnoloģiju DCS (ciparu kino skaņa), kas uzlabo telpisko skaņu ar kinostudijas režīmiem, var iegūt ļoti kvalitatīvu telpisko skaņu un skatīties filmas tādā kvalitātē, kādā tās būtu jāredz. Uztvērēja ciparu multivides pieslēgvietai var pievienot MP3 atskaņotāju, datoru vai mobilo tālruni un atskaņot šajās ierīcēs saglabātos mūzikas ierakstus.

Arvien vairāk mājās ierīkoto tīklu pamatā ir Blu-ray un mājas audio izstrādājumi, kas darbojas bezvadu tīklā. Arī šie Sony izstrādājumi nodrošina ārkārtīgi plašās bezvadu izklaides iespējas.

Pieejamība un cenas

Sony Blu-ray atskaņotāji BDP-S560 un BDP-S760 būs nopērkami no oktobra vidus un maksās attiecīgi Ls 270 un Ls 340. Uztvērējs STR-DN1000 būs nopērkams no septembra beigām par Ls 425.

Saistītie raksti:

BOOT.Lv apskats: Sony BDP-S560 Blu-Ray disku atskaņotājs ar Wi-Fi atbalstu

Izsaki savu viedokli