Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika publicējām video, kurā Sony pārstāvis pašrocīgi izjauc un atrāda PlayStation 4 spēļu konsoli. Tagad, nonākot ierīcei pārdošanā, par tās uzbūves īpatnībām izlēmuši pārliecināties iFixit eksperti.

Neuzturot lieku intrigu, jau sākumā jāmin, ka PlayStation 4 patiešam ir viegli labojama ierīce un, likumsakarīgi, tā ir saņēmusi augstu vērtējumu – astoņas balles no desmit iespējamajām.

Ierīces uzbūvē nav izmantota līme, pārāk daudz skrūvju, nevajadzīgi ielodētas komponentes vai apslēpti sīkumi, par ko zina vien izstrādātājs.

ifixit playstation 4 sony

Konsole ir vienkārši salikta kopā, izmantojot nelielu daudzumu, viegli pamanāmu skrūvju, turklāt, neskatoties uz kompakto izmēru, visam ir viegli piekļūt un veikt komponenšu nomaiņu. Nelielas problēmas gan var sagādāt dzesēšanas ventilatora tīrīšana, savukārt atsevišķas metāla detaļās ir salīdzinoši asas, par ko iFixit eksperts uzzināja sāpīgā veidā.

Tiesa gan, jāatzīmē, ka iekārtas pašrocīga atvēršana rezultēsies zaudētā garantijas remontā.

Iekšpusē atrodamais 2,5 collu cietais disks (5400 apgr./min., 500 GB) ir Western Digital ražojams, ko iespējams aizvietot ar lielākas ietilpības informācijas glabātuvi vai SSD tipa disku.

Sony spēļu konsole nonāca pārdošanā 15. novembrī un tā cena ASV ir aptuveni 400 dolāri.

sony playstation 4

Saistītās tēmas: ifixitplaystationsonyspēļu konsole

Izsaki savu viedokli