Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony pirmajiem simts Playstation 3 pircējiem Londonā dāvina 46 collu HDTV. Kā jau vienmēr – pirmā diena, kad Playstation 3 (PS3) tirdzniecība sākas kādā valstī daudziem geimeriem sākas agri, lai varētu paspēt nostāties rindā un tikt pie kārotās konsoles, pirms tās beidzas. Londona Lielbritānijā šajā gadījumā nebija nekāds izņēmums, taču Sony acīmredzot bija izlēmis atalgot pašus fanātiskākos spēļu entuziastus un pirmajiem 100 pircējiem uzdāvināja 46 collu HD televizorus, kā arī taksometra braucienu uz mājām.

Kopumā šāds dāsnums Sony izmaksāja vairāk kā 250 000 sterliņu mārciņas, kas ir apmēram tik pat lati. Kas attiecas uz taksometru, tad tā vairāk bija nepieciešamība, nevis papildus dāsnuma izpausme, jo reti kuram no 100 laimīgajiem bija nepieciešamais transports, lai droši aizgādātu mājup 46 collu televizoru. Pats pirmais pircējs bija 17 gadīgais Ritatsu Tomass (Ritatsu Thomas), kurš komentēja: „Es jūtos fantastiski. Esmu sajūsmā par to, ka katrs šeit tiks arī pie televizora.”

Kopumā PS3 starts ir padevies ne pārāk veiksmīgs, un tas nevienu mirkli nav spējis pārspēt Wii vai X-Box 360 to pārdošanas apjomos, taču Sony cer, ka starts Eiropas un Austrālijas tirgos spēs visu vērst par labu.

Ziņas avots: DailyTech

Izsaki savu viedokli