Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā vēsta portāla Nikkei sniegtā informācija, Sony plānos ietilpst populārās portatīvo datoru sērijas Vaio pārdošana. Kaut arī daļa no divīzijas tomēr paliks Sony rokās, tiks pielikts punkts gandrīz 18 gadus ilgajām portatīvo datoru ražošanas tradīcijām.

Sony grasās pārdot portatīvo datoru divīziju, vēsta neoficiāla informācija. Šāds lēmuma pamatā ir minētā biznesa vājais sniegums, kā arī kompānijas vēlme turpmāk koncentrēties uz viedtālruņu ražošanu, kas tiek uzskatīts par daudz perspektīvāku tirgu.

Domājams, ka Sony portatīvo datoru divīziju pārdos investīciju fondam Japan Industrial Partners, savukārt darījuma summa tiek lēsta robežās no 391 līdz 489 miljoniem ASV dolāru. Darījums paredzēs, ka Sony drīkstēs pārdot portatīvos datorus ar zīmolu Vaio tirgos, kur pēc tiem ir liels pieprasījums.

Vaio sērijas portatīvo datoru ražošana sākās jau 1996. gadā. Tagad minētajā divīzijā tiek nodarbināti aptuveni 1000 cilvēki, savukārt tās peļņa fiskālā gada beigās, kas noslēdzas 31. martā, tiek prognozēta 300 miljonu ASV dolāru apmērā.

VAIO

Saistītās tēmas: sonyvaio

Izsaki savu viedokli