Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējā laikā BOOT.Lv arvien vairāk lasāmi raksti par kompānijām, kas cenšas izveidot ļoti kompaktas ierīces. Nav brīnums, jo lielākā daļa lietotāju dod priekšroku tieši maziem gadžetiem. Šoreiz runāsim par pasaulē kompaktāko Full-HD videokameru, kuru piedāvā populārā japāņu kompānija Sony.


HDR-TG1 Handycam

Titāna uzvalkā ietērptās kameras izmēri ir tikai 33 (platums) x 119 ( augstums ) x 63 ( dziļums ) milimetri. ar HDR-TG1 Handycam ir iespējams ierakstīt video tā sauktajā Full-HD izšķirtspējā – 1920 x 1080 pikseļi un uzņemt fotoattēlus četru megapikseļu izšķirtspējā. Visas datnes tiek saglabātas uz MS Pro Duo / Pro Duo Mark2 atmiņas kartēm, komplektācijā ir jau iekļauta 4 gigabaitu atmiņas karte. Kā skatu meklētāju iespējams arī lietot ierīces 2.7 collu lielo skārienjūtīgo displeju. Kamera ir aprīkota ar Carl Zeiss Vario-Tessar lēcu un tās maksimālā mērogmaiņa ir 10x. Skaņa tiek ierakstīta 5.1 Dolby Digital audio formātā.

HDR-TG1 Handycam veikalu plauktos nonāks maijā un tās aptuvenā cena būs 900 ASV dolāri, no rītdienas jau būs iespējams veikt kameras pasūtīšanu Sony mājaslapā.

Izsaki savu viedokli