Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī 6. jūlijā Sony prezidents Roji Čubači (Ryoji Chubachi) noliedza visas baumas par iesējamo PlayStation 3 cenu samazināšanu, dažas dienas pirms E3 kompānija paziņojusi par konsoļu cenu reducēšanu. Tieši šodiena ir laiks, kad var sākt apsvērt konsoles iegādi – tikai astoņus mēnešus pēc produkta parādīšanās tirgū, tiek piedzīvota pirmā cenu pazemināšana par veseliem 100 ASV dolāriem (tipiskā konsoļu gadījumā tas būtu aptuveni gads vai vairāk – Nintendo Gamecube pagāja 17 mēneši, taču GameBoy Advance tas bija vesels 21 mēnesis).

Līdz ar šodienu 60 GB versija maksās 499 ASV dolārus, kas ir tieši tik pat, cik konsole ar 20 GB cieto disku maksāja tās debijā. Sony arī paziņojis, ka tiek strādāts pie 80 GB versijas nonākšanas ASV tirgū, kas aizstātu pārtraukto 20 GB cietā diska konsoles trūkumu. Nākammēnes šī konsoles versija jau būšot pieejama Amerikā un tās cena būs 600 dolāri. Lielas ietilpības disks ir tas, kas Sony varētu ļaut izlīdzināt cīņu starp disku kapacitātēm – atgādinām, ka Microsoft aprīlī laida klajā Xbox 360 ar 120 GB ietilpīgu disku.

Arī Microsoft nesnauž. Tiek ziņots ne tikai par Xbox 360 cenas samazināšanu novembrī, bet arī par Xbox Elite (120 GB disks) versijas nonākšanu Japānā.

Ziņas avoti: TG Daily, TG Daily un DailyTech

Izsaki savu viedokli