Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv nesen ziņoja, ka tikko noslēdzies HP un mūzikas kanāla MTV rīkotais konkurss, kura laikā dalībnieki no visas pasaules varēja iesūtīt dizainus HP klēpjdatoru noformējumam, un uzvarētāja dizains tik tiešām tiks lietots kādas HP sērijas klēpjdatoros. Tomēr kompānija Sony nevēlas atpalikt, un ir paziņojuši, ka piedāvās četrus jaunus VAIO FZ sērijas klēpjdatorus, kas, citu klēpjdatoru vidū, izcelsies ar savu interesanto, ekoloģijai veltīto, dizainu. Ekoloģijas nozīme tiks apspēlēta nevien FZ sērijas klēpjdatoru dizainā, bet arī to iepakojumā, kas tiks veidots no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Tāpat kompānija centusies datoru izveidot ļoti plānu, lai pēc iespējas mazāk tiktu izmantoti dabiskie materiāli. Arī klēpjdatora akumulatoru pēc tam, kad tas vairs nebūs nepieciešams, varēs nodot atpakaļ kompānijai.

Interesanti, ka viens no četriem klēpjdatoru dizainiem ir noformēts ar leoparda ādas tekstūru. Šis fakts šķita interesants tādēļ, ka nesen pārdošanā nonāca Apple Macintosh operētājsistēmas jaunākā versija, kuras nosaukums ir Leopard. Pārējās dizaina versijas būs “Clay Earth” (mālu zeme), “Carribean” (Karību jūra) un “Bloom” (zieds).

Šie klēpjdatori tiks aprīkoti ar 15,4″ LCD ekrānu, Intel Core 2 Duo 2GHz procesoru, Windows Vista Home Premium, Blu-Ray diskdziņiem, un tie būs veidoti uz Intel Santa rosa bāzes.

Šie klēpjdatori maksās sākot no 1400 ASV dolāriem, un interesanti, ka 1% no to cenas tiks ziedots labdarībai.

Izsaki savu viedokli