Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony HX95 televizors nodrošina skatīšanos, kas līdzvērtīga klātbūtnes efektam – attēls ir spilgts un skaidrs. Vai nu skatāties 2D vai 3D, unikālais Full LED ekrāns attēlo bagātīgas krāsas, lielu kontrastu un dabiskas, reālistiskas kustības, turklāt plānā, minimālisma dizaina televizorā. Tā attēlu kvalitāte ir tuva dzīvei.  

Spilgti baltie toņi un tumši melnie 

Full LED ekrāns, izmantojot LED zonējumu, paspilgtina vai samazina spilgtumu tieši tur, kur tas nepieciešams, nodrošinot spožu izgaismojumu gaišajās attēla vietās un pilnībā aptumšojot tumšās vietas. Tas taupa enerģiju, parāda vairāk detaļu un nodrošina lielāku kontrastu nekā tradicionālie LED TV.

 Uzlabots attēls vienalga, lai ko jūs skatītos 

HX95 atdzīvina TV attēlu. Novatoriskais Sony inteliģentais attēlu procesors X-Reality PRO uzlabo detaļas visam, ko skatieties. X-Reality PRO padara attēlu asāku –  vai tas būtu interneta video, iemīļotākais TV raidījums vai jaunākā 3D filma.

Piekļūstiet mūzikai un filmām tiešsaistē bez vadiem.

Nav nekā interesanta, ko skatīties televīzijā? Ar Sony interneta TV vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. HX95 nodrošina piekļuvi Sony Entertainment Network caur iebūvēto Wi-Fi. Pakalpojumā straumēšanai pieejamas HD filmas, miljoniem dziesmu, TV klipu, tīmekļa pārlūks un lietotnes, piemēram, Twitter™, Facebook®, YouTube™, Skype™ un citas. Jums vairs nekad nenāksies dīvānā garlaikoties!

Gludas līnijas, plāns dizains  

HX95 izskatās tikpat labi, cik tā pilnveidotais TV attēls. Tam ir stilīgs minimālisma dizains, kas papildinās dzīvojamās istabas stilu. Televizors izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, tam ir alumīnija statīvs, kas ļauj novietot televizoru uz zemām mēbelēm 6 grādu leņķī ideālai skatāmībai.

HX95 apvieno mūsu jaunākās inovācijas – kā piemēram Full LED aizmugurapgaismojumu, lai paceltu attēla kvalitātes latiņu,” saka Kentaro Matsumoto, Sony Europe TV produktu vadītājs. “Tā kā cilvēki atrod arvien jaunus izklaides veidus – no tiešsaistes video līdz filmām pēc pieprasījuma – HX95 piedāvā attēlu, kas skatītājus burtiski „ievelk” ekrānā notiekošajā.”

Sony HX95 televizors

  • Lielāks kontrasts nekā tradicionālajos televizoros ar inteliģento Full LED tehnoloģiju
  • Dzīvei pietuvinātas detaļas un skaidrāki 2D un 3D attēli ar X-Reality PRO
  • Eleganti iederēsies jūsu dzīvojamajā istabā ar stilīgu minimālisma dizainu un  ekrānu, kurš „saplūst” ar korpusu
  • Viegli pieslēgties tīmeklim ar iebūvētu Wi-Fi, lai piekļūtu filmām, mūzikai, interneta video un lietotnēm Sony Entertainment Network
  • Ļoti detalizēts un dabisks 3D ar 3D Super izšķirtspēju un 2 pāriem aktīvo 3D briļļu komplektācijā
  • Zvaniet draugiem Skype™ par brīvu, izmantojot komplektācijas kameru un mikrofonu.
  • Cenas: KDL-55HX955 – 3000 EUR

KDL-65HX955 – 5000 EUR

Saistītās tēmas: sonytelevizori

Izsaki savu viedokli