Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

2014. gada 26. septembrī lielveikalā Mols darbību uzsāka Baltijā pirmais Tele2 un Sony tirdzniecības punkts. Sony Mobile vēl šogad līdzīgi plāno iekārtot virkni tirdzniecības vietu, apmeklētākajos tirdzniecības centros, rosinot mobilo tehnoloģiju lietotājus vairāk uzzināt tieši par Sony Xperia zīmola jaunākajām ierīcēm.

Par godu tirdzniecības punkta atvēršanai, Sony Mobile sagatavojis sevišķu Xperia jaunāko modeļu iepazīšanas nedēļu. Laikā no 29.septembra līdz 3.oktrobrim, darbadienu pēcpusdienās no 16 – 19.30 lielveikala Mols, jaunās dizaina koncepcijas Tele2 un Sony tirdzniecības punktā būs iespējams novērtēt, iepazīt un uzdot jautājumus par ierīču iespējām un pielietojumu Sony konsultantam Aigaram Vilcānam. Papildus konsultācijām visiem Sony Xperia pircējiem Sony ir sarūpējis dažādus pārsteigumus kā arī tiks īstenotas aktivitātes sociālajos tīklos, pārsteiguma balvas un Xperia Lounge minikoncerti.

Tele2 un Sony tirdzniecības punktā iespējams arī pieteikties jaunāko Xperia sērijas tālruņu iegādei, tie pārdošanā būs pieejami jau oktobra sākumā.

Izsaki savu viedokli