Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdztekus vakar prezentētajiem Xperia Z3 sērijas viedtālruņiem, Sony ir prezentējis arī SmartWatch 3 viedpulksteni, kas ir kompānijas pirmais izstrādājums, ko darbina Android Wear operētājsistēma, un SmartBand viedo aproci.

SmartWatch 3 ir apgādāts ar 1,6 collu LCD displeju, kas nodrošina 320×320 pikseļu izšķirtspēju. Ātrdarbību nodrošina četru kodolu 1,2 GHz procesors un 512 MB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 4 GB, taču par enerģijas rezervēm parūpēsies 420 mAh akumulators, kas sola nodrošināt ierīces darbību līdz 4 dienām gaidīšanas režīmā vai līdz 2 dienām vidējas noslodzes režīmā. Jāatzīmē, ka ierīce apgādāta arī ar GPS un NFC opcijām.

SmartWatch 3 ir Sony pirmais viedpulkstenis, kas apgādāts ar Android Wear operētājsistēmu. Tā cena būs aptuveni 230 eiro.

smartwatch3ifa

SmartBand Talk viedā aproce ir apgādāta ar 1,4 collu e-ink displeju. Aproces galvenais uzdevums ir monitorēt lietotāja aktivitātes, taču tā spēj arī uztvert balss komandas un veikt zvanus. Izstrādājumu iespējams pat personalizēt, pateicoties silikona siksniņām, kas pieejamas vairākās krāsās.

Sagaidāms, ka SmartBand Talk cena būs aptuveni 160 eiro.

01_SmartBand_Talk_White

Jāatzīmē, ka abas ierīces ir ūdens un putekļu drošas, pateicoties atbilstībai IP68 sertifikācijas standartam. SmartBand Talk un SmartWatch 3 pārdošanā nonāks jau rudenī.

Saistītās tēmas: sonyviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli