Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Kompānija Sony ir izveidojusi jaunu Bluetooth Walkman multimediju atskaņotāju NWZ-A820, šis pleijeris būs NWZ-A810 modeļa aizstājējs. Tam būs lielāks ekrāns un ietilpīgāka atmiņa, kas to padarīs vairāk piemērotu video skatīšanai nekā A810 modeli. Kā jau minējām, jaunajam atskaņotājam būs lielāks ekrāns – ja A810 bija aprīkots ar 2.0 collu ekrānu, tad A820 varēs lepoties ar 2.4 collu lielu QVGA izšķirtspējas ekrānu. Tāpat jāpiemin, ka A820 maksimālā atmiņas ietilpība būs 16 GB.

Interesanti, ka šim atskaņotājam ir Bluetooth A2DP stero mūzikas pārraidīšanas profila atbalsts, kas nozīmē to, ka ierīci iespējams lietot komplektā ar Bluetooth austiņām vai, piemēram, Parrot Party Bluetooth skaļruņiem.


Sony Walkman NWZ-A820. sērijas atskaņotājs

Ierīces akumulators ļauj atskaņot video failus (H.264/ACV un MPEG-4 atbalsts) 10 stundas no vietas vai arī mūzikas failus (MP3, AAC, WMA un PCM) līdz pat 36 stundām no vietas līdz tas izlādēsies. Jāatzīst, ka šie rādītāji ir pat ļoti iespaidīgi.

Jaunie A820. sērijas atskaņotāji būs pieejami četrās dažādās krāsās: melnā, sudrabainā, zelta vai rozā, un visi trīs jaunās sērijas atskaņotāji NWZ-A826 (4GB), NWZ-A828 (8GB) un NWZ-A829 (16GB) veikalu plauktos Eiropā nonāks šī gada aprīlī. To cenas gan pašlaik netiek izpaustas.

Izsaki savu viedokli