Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šī gada IFA izstādes ietvaros Sony ir nākuši klajā ar kādu ļoti interesantu risinājumu – 3 milimetrus biezu, caurspīdīgu plāksni, kas teju jebkuru portatīvo datoru var padarīt spējīgu uz 3D atskaņošanu.

Lai arī plāksnes uzbūvi Sony īsti neskaidro, zināms tas, ka 3D baudīšanai lietotājam nebūs nepieciešams valkāt brilles. Pašu plāksni Sony izmantos savos Vaio S portatīvajos datoros, taču piedāvās iegadāties arī citiem portatīvo datoru ražotājiem.

Tiesa, lai 3D darbotos nepietiks tikai ar plāksni, portatīvajam datoram jābūt aprīkotam arī ar webkameru, kā arī to kontrolējošu programmatūru, kas izsekos skatītāja acis un galvu. Diemžēl webkameras iekļaušana 3D attēla iegūšanā nozīmē tikai vienu – vienlaicīgi 3D labumus vairāki skatītāji baudīt nevarēs.

Sony šīs plāksnes piedāvās iegādāties vairākos izmēros, beidzot ar 15.5 collām. Vienas plāksnes cena būs aptuveni 183 ASV dolāri, kas šķiet nedaudz uzskrūvēti priekš plastmasas gabala, taču kas to lai zina kādu tehnoloģiju Sony tur ir izmantojuši. Iespējams, ka cena ir pavisam atbilstoša.

Plāksnes būs nopērkamas ražotājiem līdz ar paša Vaio S portatīvā datora iznākšanas datumu, kas ir šī gada oktobris. 

Saistītās tēmas: 3dsony

Izsaki savu viedokli