Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau zināms, ka Sony strādā pie jauna flagmaņa – Xperia Z3 – un citiem izstrādājumiem, ko kompānija atradīs IFA 2014 izstādes ietvaros 4. septembrī. Jaunākā informācija gan vēsta, ka viedtālruņiem un planšetdatoriem pievienosies arī jauns Sony viedpulkstenis un vieda aproce.

Sony SmartWatch 3 tikšot apgādāts ar 1,68 collu displeju, kas nodrošinās 320×320 izšķirtspēju. Ierīci darbinās viedpulksteņiem paredzētā Android Wear operētājsistēma, ko papildinās Sony izstrādāta saskarne. Jāatzīmē, ka ierīce, visticamāk, tiks apgādāta ar IP58 sertifikācijas standartam atbilstošu korpusu. Tas nozīmē, ka tās spēs izturēt 30 minūšu “peldi” līdz 1,5 metru dziļumam, bet putekļi un smiltis nespēs iekļūt tā korpusā.

Savukārt viedā aproce, kuras nosaukums būs SmartBand Talk, saņems ieliektu e-ink displeju un Bluetooth bezvadu savienojumu. Ierīces viens no uzdevumiem būs palīdzēt lietotājam tā ikdienas aktivitātes, monitorējot veiktos soļus. Tāpat ierīcei, vadoties pēc tās nosaukuma, vajadzētu spēt atbildēt uz zvaniem.

Sagaidāms, ka oficiālu informāciju par šiem izstrādājumiem, kā arī Xperia Z3 un Xperia Z3 Compact viedtālruņiem un Xperia Z3 Tablet sērijas planšetdatoriem uzzināsim jau pēc pāris dienām – 4. septembrī.

sony smartband

Saistītās tēmas: sony

Izsaki savu viedokli