Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony nākuši klajā ar jaunu viedtālruņu līnijas flagmani, kas nodēvēts par Z3+. Ja vizuāli ierīce ļoti atgādina iepriekšējo modeli Z3, Sony parūpējušies lai tehniskā satura ziņā viedtālrunis pilnībā atbilstu 2015. gada flagmaņa godam.

01_Xperia_Z3_+_Copper_Group

Viedtālruni darbina Qualcomm Snapdragon 810 astoņu kodolu mikroshēmojums apvienojumā ar 3 gigabaitu operatīvo atmiņu. Ja Xperia Z3 bija 7.3 milimetrus plāns, tad Z3+ ir notievējis līdz 6.9 milimetriem, tiesa līdz ar to slaido līniju ieturējis arī akumulators – no 3100 miliampērstundām līdz 2900. Tam nevajadzētu būtiski ietekmēt ierīces darbības laiku ar vienu uzlādes reizi, jo Snapdragon 810 ir ekonomiskāks salīdzinājumā ar Z3 mikroshēmojumu. Sony sola līdz divu dienu darbības laiku ar vienu uzlādes reizi. Displeja ziņā nekas nav mainījies – 5.2 collas, 1080p izšķirtspēja. Tāpat arī pārmaiņas nav piedzīvojusi aizmugurējā 20.7 megapikseļu kamera, selfiju cienītāji gan sajūsmā lauž krēslus jo viedtālruņa priekšējā kamera no 2 megapikseļiem ir pieņēmusies līdz pieciem.

10_Xperia_Z3_+_Copper_Waterproof

micro-USB pieslēgvieta, kas kalpo kā ierīces uzlādei, tā datu pārsūtīšanai nu ir novietota kreisajā apakšējā stūrī un nav aprīkota ar hermetizējošo vāciņu jo ir ūdens izturīga pati par sevi. Kā jau lielākā daļa Sony telefonu, arī Xperia Z3+ ir ūdens un putekļu izturīgs, atbilstot IP65/68 sertifikācijai. Tāpat arī viedtālruni iespējams uzlādēt, izmantojot magnētisko pieslēgvietu.

Latvijā Xperia Z3+ jau iespējams rezervēt Sony Center veikalā, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 40, kā arī no 8. jūnija savu Xperia Z3+ varēsi aizsist pie visiem operatoriem. Visi rezervētāji iegādājoties ierīci dāvanā saņems Sony sporta Bluetooth austiņas MDR-AS800BT, kā arī sporta maciņu viedtālrunim, dāvanas vērtība – 130 eiro. Brīvā pārdošanā Xperia Z3+ nonāks 1. jūlijā. Viedtālruņa cena pagaidām nav zināma.

kit i1IV

 

Saistītās tēmas: mobilie tālruņimobilie telefonisonyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli