Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

2016. gada Fotogrāfijas izstādē (The Photography Show 2016) Sony pirmo reizi Eiropā demonstrē jauno bezvadu gaismojuma kontroles sistēmas prototipu, kas radīts, uzklausot un respektējot profesionālu fotogrāfu ieteikumus.

Wireless_Flash_System_-_Image

Sistēma būs savietojama ar maināmu objektīvu kamerām un ārējām zibspuldzēm. Tā sastāvēs no bezvadu radio vadības pults FA-WRC1M un signāla uztvērēja FA-WRR1.

Jaunā radio kontrolējamā sistēma nodrošinās ērtu bezvada zibspuldzes izmantošanu līdz pat 30m rādiusā ar izcilu veiktspēju jebkuros fotografēšanas apstākļos. Kopumā šī sistēma varēs kontrolēt līdz pat 15 zibspuldzes piecās grupās. Tādējādi fotogrāfiem būs iespējams kontrolēt piesaistīto zibspuldžu ekspozīciju. To varēs izdarīt vai nu manuāli, vai automātiski atkarībā no fotogrāfa vēlmēm. Turklāt jaunā gaismojuma kontroles sistēma ar ātrdarbības sinhronizēšanas funkciju (HSS) spēs nodrošināt zibspuldžu sinhronizāciju ātrumu 1/250 s.

Jaunā gaismojuma kontroles sistēma Eiropā būs pieejama šā gada vasarā. Tehnisko specifikāciju nianses un cena tiks paziņoti vēlāk.

Izsaki savu viedokli