Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Profesionālu fotogrāfu un entuziastu ilgi gaidītā Sony α7R nosaka jaunu standartu digitālajā attēlveidošanā. Apvienojot attēlveidi un ērtības, šī bezspoguļa fotokamera no jauna definē pilna kadra fotogrāfijas radošās iespējas, kas tagad ietvertas plaukstas izmēra kamerā ar maināmiem objektīviem.

α7R un jaunā α7 kamera pieredzējušiem fotogrāfiem sniedz neierobežotas mākslinieciskās iespējas. Paplašinot Sony and Carl Zeiss optikas klāstu, seši jauni pilna kadra objektīvi papildina kameras izcilo attēla kvalitāti — neatkarīgi no tā, vai uzņemat detalizētas fotogrāfijas vai filmējat dzidrus, kinematogrāfiskus pilna HD video.

Skaisti veidotā un ērti rokās noturamā α7R kamera ir neaizvietojams fotografēšanas rīks, kas pieredzējuša lietotāja vajadzības liek pirmajā vietā. Priekšējā un aizmugures poga, pārslēga ripa un ekspozīcijas kompensācijas grozāmpoga ļauj intuitīvi pieregulēt kadru, izmantojot augsta kontrasta un izšķirtspējas XGA OLED Tru-Finder vai noliecamo 3.0 tipa LCD ekrānu.

A7R_img1bb_1200

35 mm pilna kadra Exmor CMOS sensors apvieno gaismas koncentrēšanas un fotodiodes efektīvās virsmas palielināšanas tehnoloģijas, un „bezatstarpju” mikrolēcu konstrukciju, kas nosedz atstarpes starp blakusesošiem pikseļiem. Šie uzlabojumi palielina gaismas apkopošanas efektivitāti, iegūstot izcilu izšķirtspēju, jutīgumu un zemu trokšņu līmeni, apejot grūtības, ko rada pikseļu izmēra samazinājums ļoti lielā pikseļu skaita dēļ.

Jaunais un jaudīgais BIONZ X procesors un pilna kadra sensors ļauj uzņemt arī profesionālas kvalitātes Full HD video[i]. Bagātīgus un skaistus video ar krāšņām krāsām un īpaši zemu trokšņa līmeni var panākt pat vājā apgaismojumā. Clear Image Zoom tālummaiņa ir pielāgota video ierakstīšanai, nodrošinot iespaidīgus tuvplānus,bet nesamazinot pikseļu skaitu. Profesionālās filmēšanas funkcijas ietver audio ieraksta līmeņa vadību un displeju, kā arī „tīru” HDMI izvadi, kas ļauj skatīt video ārējā monitorā vai ierakstīt to citā ierīcē.

α7R ir aprīkota ar jauno Fast Intelligent autofokusu, kas nodrošina ātru, precīzu autofokusu un kas ir pielāgojams tā, lai precīzi atbilstu jūsu fotografēšanas prasībām (tam ir deviņas individuāli pielāgojamas pogas un 46 funkcijas). Pat tad, ja uzņemot attēlu ar seklu asuma dziļumu, objekts būs daļēji novērsies no kameras, seja būs fokusā, pateicoties iespējai precīzi noteikt acu atrašanās vietu (acu autofokuss), par prioritāti izdalot kaut vai tikai vienu acu zīlīti.

A7R_wSAL85F18Z_right_1200

Augstas izšķirtspējas fotoattēlus var tieši skatīt 4K UHD televizora ekrānā, kas piedāvā četras reizes detalizētāku attēlu nekā pilns HD. TRILUMINOS Colour atbalsts dāvā iespaidīgi bagātu, dabisku krāsu paleti, skatoties ar α7R uzņemtus video un foto attēlus savietojamā BRAVIA televizorā ar TRILUMINOS ekrānu.

Wi-Fi un NFC funkcijas nodrošina α7R ērtu savienojuma izveidi ar Xperia™ vai citu NFC saderīgu Android viedtālruni vai planšetdatoru, veicot tikai vienu pieskārienu. PlayMemories kameras lietotnes papildina jūsu fotografēšanas iespējas ar aizvien pieaugošu lietotņu klāstu, kas nodrošina jaunus un aizraujošus efektus un filtrus, piederumus un daudz ko citu.

Jaunā lietotne Multiple Exposure automātiski apvieno secīgas ekspozīcijas, nodrošinot viegli izveidojamus, skaistus un dramatiskus efektus, izvēloties iepriekš iestatītus mākslinieciskos motīvus, kā arī manuālas sapludināšanas režīmus.

A7R_wSEL35f28Z

Kamerā a7R iepriekš instalētās Smart Remote Control vadīklas ļauj aktivizēt ekspozīciju un aizvara atlaišanu no viedtālruņa. Šī lietotne ir lieliski piemērota grupu foto un pašportretiem, kas uzņemti, uzstādot kameru uz statīva, turklāt tā automātiski sūta attēlus uz mobilo ierīci, lai tos tūlīt varētu apskatīt un parādīt citiem.

α7R spēcīgais putekļu un mitruma izturīgais magnija sakausējuma korpuss sver tikai 407 g, padarot to par pasaulē mazāko un vieglāko kameru ar maināmiem objektīviem un pilna kadra sensoru.

Būdama vienlīdz pievilcīga gan aizņemtiem foto profesionāļiem, gan pieredzējušiem amatieriem, tā lepojas ar visaugstāko attēla kvalitāti, kāda līdz šim bijusi pieejama α kamerām. Jaunais, aptuveni 36,4 efektīvo megapikseļu pilna kadra Exmor CMOS sensors piedāvā šīs klases kamerām nepieredzēti detalizētu līmeni. α7R augstas izšķirtspējas sensors neizmanto optisko zemas caurlaidības filtru, tādējādi nodrošinot pilnu izšķirtspējas jaudas izmantošanu. To papildina jaunais BIONZ X procesors — Sony jaunākās paaudzes attēlveides dzinis, kas izceļ detaļas un samazina trokšņu līmeni plašā ISO 100-25600 jutības diapazonā (piezīme: iespējams samazināt līdz ISO 50 un palielināt līdz ISO 51 200, izmantojot Multi-Frame Noise Reduction).

Jaunie maināmie pilna kadra E-bajonetes objektīvi

Piedāvājumā ir pieci jauni pilna kadra E- bajonetes objektīvi, kas ļauj pilnībā izmantot α7R attēlveidošanas iespējas. E- bajonetes pilna kadra objektīvu klāstā ir divi Sony un Carl Zeiss vidēja diapazona tālummaiņas objektīvi, divi „gaišie” Sonnar T* fiksēta fokusa objektīvi un augstākās kvalitātes G tālummaiņas teleobjektīvs. Ir pieejams arī jaunas paaudzes bajonetes adapters, kas ļauj brīvi pievienot abām kamerām pilna kadra A- bajonetes objektīvus, tai skaitā jauno SAL70200G2 70-200 mm F2.8 G SSM II telefoto tālummaiņas objektīvu.

A7R_wSAL70400G2_right_1200

α7R ir pieejami arī jauni piederumi. VG-C1EM satvere palielina kameras darbības laiku ar diviem NP-FW50 akumulatoriem, kā arī nodrošina ērtu lietošanu, veicot vertikālu uzņemšanu. Akumulatoru lādētājs BC-TRW ir aprīkots ar LED indikatoru, kas parāda uzlādes līmeni. FA-CS1M izejas pieslēgvietu var izmantot kā izejas kabeli, pievienojot tai Multi Flash kabeli. LCS-ELCA mīkstā soma no augstākās kvalitātes ādas papildina kvalitatīvo iespaidu par α7R un pārnēsāšanas laikā aizsargā kameru no skrāpējumiem un nodiluma.

Eiropā jaunā vieglā un kompaktā Sony α7R maināmo objektīvu pilna kadra digitālā kamera būs pieejama tirdzniecībā no novembra vidus .

Saistītās tēmas: fotokamerassony

Izsaki savu viedokli