Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kāda Francijas veikala mājaslapā priekšlaicīgi bija publicēta informācija par Sony jauno S sērijas multimediju atskaņotāju, kā fotoattēls internetā pirmo reizi parādījās jūlija beigās. Tagad, pateicoties veikala Materiel kļūdai, ir kļuvuši zināmi šī multimediju atskaņotāja tehniskie dati un cena.

Iepriekš noplūdušajos fotoattēlos bija redzama vien daļa ierīces, taču jau toreiz kļuva skaidrs, ka šim atskaņotājam ir iebūvēti stereo skaļruņi. Tagad ir zināmi arī citi šīs ierīces tehniskie dati: tai būs 2,4 collu liels QVGA izšķirtspējas platformāta ekrāns, mikrofons, FM uztvērējs, 8GB (NWZ-S544 modelim) vai 16 GB (NWZ-S545 modelim) liela iebūvētā atmiņa, kā arī litija jonu akumulators, kas autonomā režīmā ļaus ierīci lietot līdz 42 stundām audio režīmā vai 6,5 stundām video režīmā. Tāpat, spriežot pēc fotoattēliem, šim atskaņotājam būs iebūvēts statīvs, lai atvieglotu video skatīšanos.

Jaunais Sony S sērijas Walkman atskaņotājs atbalstīs MP3, AAC (bez DRM) un WMA audio failus, kā arī H.264, MPEG-4 un WMV video failus.

Pateicoties Materiel veikalam, ir kļuvušas zināmas arī šī atskaņotāja cenas: 8 GB versija maksās 129 eiro, bet 16 GB versija – 149 eiro.

Izsaki savu viedokli