Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Barselona, Spānija – 2008. gada 13. februāris. Sony Ericsson paziņo, ka uzņēmuma W910 Walkman® tālrunim ir piešķirta labākā tālruņa godalga GSM Association 13. Global Mobile Awards 2008. W910 Walkman® tālrunis, kas izlaists pagājušajā gadā, veidots izklaidei – vai nu tā būtu mūzika, 3D spēles, video vai liela ātruma piekļuve tīmeklim. Tas tāpat ir aprīkots, lai ļautu lietotājiem izvēlēties mūziku veidā, kādā tie to vēlas. Vadība ar pakratīšanu ļauj tiem pakratīt tālruni, lai vadītu spēles vai pārlektu un jauktu mūzikas ierakstus, savukārt SenseMeTM ļauj tiem atklāt mūziku, kas atbilstu viņu noskaņojumam. Komplektācijā esošā 1GB Memory Stick Micro™ atmiņas karte ļauj tālrunī uzglabāt līdz pat 900 dziesmām*, turklāt iespējams atmiņu palielināt.


“Esam ļoti lepni saņemt šādu prestižu balvu šim ļoti populārajam produktam,” saka Sony Ericsson prezidents Dick Komiyama. “W910 Walkman® padara ātrāku un vienkāršāku mūzikas pārsūtīšanu vai lejupielādi. Šis tālrunis ir ne tikai mūzikai, bet arī spēlēm, video un internetam.”

Kopš W800 Walkman® tālruņa izlaišanas 2005.gada augustā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 57 miljoni Walkman® tālruņu. Walkman® tālruņu piedāvājums ir strauji audzis, jaunākais W980 Walkman® tālrunis tika izziņots šī gada Mobile World kongresā. W980 sola piedāvāt labāko jūsu mūzikas kolekcijai ar izcili skaidru skaņu, vietu 8 000 dziesmām un Walkman® on Top lietojumu, kas ļauj vadīt mūzikas atskaņošanu tālruņa ārpusē.

“Walkman®” un “Walkman®” logo ir Sony Corporation preču zīmes.

Izsaki savu viedokli