Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Sony Ericsson iepazīstinājis presi ar G502 — kompaktu un iekārojamu tālruni, kas paplašina tālruņu klāstu ar iespējotu tīmekli, lai padarītu šo kategoriju plašāk izmantojamu un pievilcīgāku plašākam patērētāju lokam. Tas lietotājiem piedāvā iespējas, ko piedāvā tīmeklis, daudz pieejamākā tālruņu segmentā, radot iespēju arvien vairāk cilvēkiem izmantot ātrdarbīgu tīmekļa pārlūkošanu un ātras lejupielādes.
“G502 ir jaunākais tālrunis Sony Ericsson izveidotajā klasiskajā līnijā, kurš ir pieblīvēts ar bagātīgām laiku taupošām iespējām kabatas izmēra ierīcē,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson tirdzniecības vadītājs Latvijā un Lietuvā Audris Leimontas. “Tas, salīdzinājumā ar priekšteci, ir uzlabots ar tehnoloģiju HSDPA, kas nodrošina ātrdarbīgu savienojumu ar tīmekli, padarot to pievilcīgu lietotājiem, kuriem vienmēr jābūt aizņemtās dzīves pirmajās rindās.”

Jaunais G502

Iespaidīgs no iekšpuses, klasisks no ārpuses

* Ērti uzstādāms — e-pasta uzstādīšanas vednis tūlītējai piekļuvei jūsu tīmeklī esošajam e-pasta kontam.
* Ērts no pirmā acu skatiena — pilnīgas mobilā interneta iespējas lieliska izskata nelielā tālrunī.
* Vienkāršs un ātrs lietošanā — pārlūkojiet tīmekli ainavas režīmā un izmantojiet priekšrocības, ko sniedz ātrdarbīgā HSDPA funkcionalitāte veicīgai piekļuvei tīmeklim un lejupielādēm.


Pieejams, arī atrodoties kustībā

Tālrunis G502 ir aprīkots ar jaunāko Google™ karšu līdznēsājamām ierīcēm versiju, ļaujot jums aplūkot augstas kvalitātes satelītkartes, kā arī sarakstus ar restorāniem un viesnīcām, kas pilnveidoti ar jebkuriem pieejamajiem apskatiem un novērtējumiem. Ceļa atrašanai vienkārši ievadiet savu sākotnējo atrašanās vietu un galamērķi un saņemiet norādījumus pa posmiem, kā nokļūt līdz jūsu izvēlētajam galamērķim. Piespraužot vietnoteices (GPS) iespējošanas aprīkojumu HGE-100, tālrunim tiek pievienota vietnoteices iespēja, pārliecinot jūs par to, ka vairs nekad neapmaldīsieties.

Ērts e-pasts un vienkārša uzstādīšana

Piekļuve e-pastam, atrodoties kustībā, nav tikai profesionālu uzņēmēju priekšrocība. Ar tālruni G502, savienojot jūsu tīmekļa e-pasta kontu ar tālruni, tas nevar būt vēl vienkāršāk. Ērts uzstādīšanas vednis palīdzēs jums, lai esošais e-pasta konts kļūtu pieejams tieši jūsu tālrunī. Ja vajadzīgs tiešpasts (push email), tālrunis G502 jūsu drošībai un pilnīgai pārvietošanās spējai atbalsta arī Exchange ActiveSync®.

Ko un kad vien to vēlaties

Piekļūšana iecienītākajām tīmekļvietnēm četrreiz ātrāk nekā ar standartu 3G (UMTS) tālrunī G502 iespējama, pateicoties tehnoloģijas HSDPA ātrdarbīgumam. Ja jūs kādu noteiktu tīmekļvietni izmantojat vairāk nekā citas, varat izvēlēties RSS (satura vienkāršās sindicēšanas) plūsmu, kas jums tieši no tālruņa darbvirsmas nodrošina viena klikšķa piekļuvi šai lapai. Un vēl, sākotnēji ielādētā laika prognožu lietotne pirms došanās laukā ļauj jums pārbaudīt laika apstākļus, tādējādi nodrošinot, ka būsiet sagatavojies pret jebkurām negaidītām lietusgāzēm.

G502 ir UMTS/HSDPA 2100 un GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas būs pieejams melnā un gaišbrūnā krāsā no 2008. gada 2. ceturkšņa.

Juridiskās atrunas

1) Fakti un līdzekļi var būt atšķirīgi atkarībā no vietējā varianta.

2) Sarunu un gaidstāves ilgumu iespaido tīkla izvēle, SIM kartes veids, pievienotie piederumi un dažādas darbības, piemēram, spēles. Komplekta saturs un krāsu izvēle dažādos tirgos var būt atšķirīga. Pilns papildierīču klāsts var nebūt pieejams visās tirdzniecības vietās.

Izsaki savu viedokli