Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Sony Ericsson šodien paziņoja par novatorisko tālruni W902 Walkman, kas paredzēts lietotājiem, kuri vēlas it visu. 8 GB ietilpīgā atmiņas karte Memory Stick Micro (M2) ļauj saglabāt vairāk nekā 8 000* dziesmu un tajā pat laikā nemanot pārslēgties no mūzikas uz multividi, lai izmantotu kristālskaidrās video iespējas. Šodien tiek pieteikts arī tālrunis W595 — tas ir pieblīvēts ar novatoriskām iespējām, kas vienā mirklī ļauj jūs un jūsu draugus aizraut mūzikas ritmā. Londona, 2008. gada 22. jūlijs. Izvēloties savu nākamo tālruni, jums vairāk nav nepieciešams izšķirties starp mūziku, multividi un attēlveidošanu. Kompromiss tagad ir pagātne, jo, pateicoties Sony Ericsson jaunajam Walkman™ tālrunim W902, jums ir pieejams tālrunis, kas pārsniedz mūzikas robežas un nodrošina visas lietotājiem nepieciešamās vajadzības pievilcīgā kabatas izmēra ierīcē. Samaziniet savas somas izmērus, atbrīvojiet kabatas un mūzikas atskaņotāju un fotoaparātu atstājiet mājās — izmantojiet lielisko tālruni W902, lai atskaņotu iecienītākās dziesmas, noknipsētu vērtīgākos brīžus vai skatītos kristāldzidru videoierakstu spilgtajā un pret skrāpējumiem izturīgajā 2,2 collu QVGA ekrānā.


Sony Ericsson Walkman W902

“Mēs ikviens no sava tālruņa vēlamies vairāk nekā jebkad agrāk,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Mūzikas kategorijas vadītājs Bens Pedlijs (Ben Padley). “Ja esat mūzikas cienītājs, bet nevēlaties meklēt kompromisus attēlveidošanā un videoierakstu aplūkošanā, tad mēs esam izmantojuši savas zināšanas mūzikas tālruņu specifikā, lai nodrošinātu lietotājiem patiesas multivides iespējas mūsu jaunākajā tālrunī. W902 pašlaik ir viens no mūsu tālruņiem ar visplašākajām iespējām un ir lieliski piemērots tiem, kam tās visas ir nepieciešamas.”

Izmantojot Sony Ericsson revolucionārās tīras skaņas iespējas, W902 atskaņo mūziku tā, kā tai patiešām būtu jāskan. Ar kristāldzidru skaņas kvalitāti un ļoti bagātīgiem basiem apvienojumā ar lieliskajām Sony Ericsson austiņām HPM-77, kas iekļautas komplektā, jūsu iecienītākie ieraksti būs dzirdami labāk nekā jelkad iepriekš. W902 nodrošina tādu pat lielisku skaņas kvalitāti kā nupat izlaistais tālrunis W980, kurš Vācijas TESTfactory* veiktajā testā šomēnes tika novērtēts kā tālrunis ar “best audio experience”.

Tālrunis W902 ar skaidru skaņu

Ātrs lēciens lieliskas skaņas virzienā

* Izcila mūzikas skaņa — tehnoloģijas Clear Stereo + Clear Bass + lieliskas austiņas = skaidra skaņa;
* Retro stila navigācijas taustiņi — pārlēkt vienu ierakstu uz priekšu, atpakaļ, atskaņot un apturēt —, nospiežot tikai pogu;
* Kristāldzidra videoierakstu atskaņošana;
* 5 megapikseļu kamera — noknipsējiet labākos kadrus un uzņemiet video;
* Pret skrāpējumiem izturīgs 2,2 collu QVGA ekrāns un lēca — veidoti no minerālu stikla;
* 8 GB atmiņas karte Memory Stick Micro™ (M2) vairāk nekā 8 000 dziesmām.

W595 Walkman™ ir pilnībā nodrošināts novatorisks tālrunis, kas sagādās lieliskus mūzikas un multivides pārsteiguma brīžus. Tāpat kā W902, tas arī ir aprīkots ar 2,2 collu spilgtu un lielu ekrānu iespaidīgām videoattēlu iespējām. Uzglabājiet un atskaņojiet vairāk nekā 1900* ierakstus, kas uzglabājami 2 GB atmiņas kartē Memory Stick Micro™ (M2) vai arī atskaņojiet dziesmas, izmantojot iebūvētos stereoskaļruņus. Esiet tuvāk viens otram, izmantojot stereo koplietošanas ligzdu, tādējādi labākais draugs var klausīties mūziku ar papildu austiņām. Ar iespēju SenseMe™ izveidojiet atskaņojamo skaņdarbu sarakstus, kas atbilst jūsu nosakņojumam, un nomainiet skaņdarbu vai skaļumu, viegli pakustinot locītavu, izmantojot vadību ar kustināšanu. Tālrunī W595 jau sākotnēji ir ielādētas spēles pilnam izklaides komplektam — iespējas ir bezgalīgas!


Sony Ericsson Walkman W595

Tālrunis W595

Dalieties ar savu labāko mūziku

* Atskaņotājs Walkman™ — mūzika, atrodoties ceļā;
* 2 GB atmiņas karte Memory Stick Micro™ (M2) — uzglabājiet un atskaņojiet vairāk nekā 1 900 dziesmu;
* Koplietošanas ligzda un stereoskaļruņi — dalieties ar savām dziesmām;
* Bluetooth™ — skaļai skaņai izmantojiet vairākus bezvadu skaļruņus;
* TrackID™ un SensMe™ — ļauj vienmēr zināt, ko jūs klausāties;
* 3,2 megapikseļu kamera — knipsējiet labākos uzņēmumus un parādiet tos draugiem.

Paverieties tālāk par mūziku un iegūstiet to visu ar jaunajiem tālruņiem W902 un W595. Ērts, stilīgs un neliels — kāpēc visu savu iedzīvi nēsāt somā, ja tā visa var ietilpt jūsu kabatā?

W902 Walkman™ ir UMTS/HSDPA 2100 un GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas būs nopērkams melnā, sarkanā un zaļā krāsā 2008. gada 4. ceturksnī.

W595 Walkman™ ir UMTS/HSDPA 2100 un GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas būs nopērkams zilā, baltā, pelēkā un melnā krāsā 2008. gada 4. ceturksnī.

W595c Walkman™ ir GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas būs nopērkams zilā, baltā un pelēkā krāsā 2008. gada 4. ceturksnī.

W595a Walkman™ ir GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas būs nopērkams zilā, baltā, pelēkā un melnā krāsā 2008. gada 4. ceturksnī.

Izsaki savu viedokli