Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika jau informējām par kompānijas Ericsson plāniem 2012. gadā piedāvāt jaunu multimediju tālruņa konceptu, tomēr jau tagad apvienība Sony Ericsson ir paziņojusi par jaunas mobilo telefonu sērijas izveidi. Jaunā zīmola nosaukums būs XPERIA, un šīs produktu līnijas ierīcēs galvenais uzsvars tiks likts uz mobilā tīmekļa sakaru un multivides izklaides vajadzībām. Daudzi eksperti šo tālruni jau nosaukuši par Sony Ericsson prettriecienu kompānijas Apple izveidotajam iPhone mobilajam telefonam. Jā, šo tālruņu uzbūve visai ievērojami atšķirās, tomēr to filosofija ir līdzīga – nodrošināt pircēju ar iespēju ērtu pārlūkot internetu, kā arī klausīties mūziku un skatīties video.

No tehniskajiem parametriem jāmin tālruņa 3 collas lielais skārienjutīgais ekrāns, kura izšķirtspēja ir tāda pati kā Asus Eee PC klēpjdatoram (800 x 480 pikseļi), kas izmēros ir 2 reizes lielāks, līdz ar to varam secināt, ka šīs ierīces ekrāns, visticamāk, būs ļoti kvalitatīvs. Tāpat tālrunis ir aprīkots ar 3.2 megapikseļu kameru, pilnu QWERTY tastatūru, aGPS navigāciju un 400 MB lielu iebūvēto atmiņu (to iespējams paplašināt, lietojot microSD atmiņas kartes).


Tālrunis atbalsta 850/900/1800/1900 GSM/EDGE un 900/1700/1900/2100MHz UMTS/HSDPA/HSUPA mobilo sakaru tīklus, kā arī Wi-Fi un Bluetooth (ar A2DP) bezvadu savienojumus.

Tālrunis Sony Ericsson XPERIA™ X1 būs nopērkams 2008. gada otrajā pusē, bet par tā cenu informācijas pagaidām nav.

Piedāvājam jums iepazīties ar šī produkta preses relīzi:

Sony Ericsson atzīmē tā jaunā zīmola XPERIA™ ienākšanu tirgū piedāvājot tālruni XPERIA™ X1

Mūsu patērētāju un klientu pasaule mainās. Lai atbilstu pieaugošajām mobilā tīmekļa sakaru un multivides izklaides vajadzībām, Sony Ericsson iepazīstina ar zīmolu XPERIA™. Ar šo jauno zīmolu Sony Ericsson vēlas sevi nostādīt mobilās konverģences pirmajā rindā.

Barselona, Spānija – 2008. gada 11. februāris. Šodien tiek atzīmēta zīmola XPERIA™ nākšana tirgū un jauna ēra mobilo sakaru jomā, paziņojot par XPERIA™ X1 – izcilu lokveida atbīdāmo Sony Ericsson tālruni, kas izstrādāts, lai apmierinātu augošās vajadzības pēc augstākās klases mobilo sakaru sniegtajām iespējām.

Tālrunis XPERIA™ X1 aprīkots ar 3 collu dzidru un platu VGA ekrānu un pilnu QWERTY tastatūru, iekļaujot to kvalitatīvā metāla apdares korpusā. Ar operētājsistēmu Windows Mobile® aprīkotais tālrunis XPERIA™ X1 jebkurā laikā un vietā ļauj jums izvēlēties no dinamiska iespējamo darbību klāsta – sākot no iecienītākā izklaides satura baudīšanas un beidzot ar efektīvu darbu, kad atrodaties ceļā. Ar vienu pieskārienu ekrāna redzamajam panelim XPERIA™ jums pavērsies jau vesela iespēju pasaule.

XPERIA™ pārstāv pirmo zīmolu, kas pilnībā ir radies
uzņēmumā Sony Ericsson. Tas parāda mūsu redzējumu par
aktīvu sakaru iespējām,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga vadītājs Dī Duta (Dee Dutta).
“Šis zīmols un paziņojums par tālruni X1 turpmāk
nostiprinās kopējo Sony Ericsson zīmolu un novietos
mūs mobilās konverģences pirmajā rindā.”


“Mūsu redzējums tālrunim XPERIA™ X1 ir spēja piegādāt viengabalainu mobilā tīmekļa sakaru un multivides izklaides apvienojumu atšķirīgā veidolā,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson Izstrādājumu klāsta un ierosinājumu vadītājs Riko Sakaguči (Rikko Sakaguchi). “XPERIA™ ir mūsu solījums visvairāk domāt par lietotāju iespējām un piegādāt papildu iespējas jebkurā laikā un vietā, jebko un ikvienam.”

Sony Ericsson XPERIA™ X1 – enerģiski sakari un papildu iespējas

• Multivides izklaides un mobilā tīmekļa sakaru konverģence
• Unikāls lokveida atbīdāmais tālrunis ar platu un ērti lietojamu QWERTY tastatūru
• Paneļi XPERIA™ – sakārtojami pēc lietotāja vēlmēm, lai izveidotu ērtu piekļuvi
• Multivides izklaides baudīšana spilgtajā un platajā VGA ekrānā
• Operētājsistēmas Windows Mobile® iespējas

Paneļa XPERIA™ saskarne – iespējas, kādas jūs vēlaties

Izbaudiet piekļuvi dažādām iespējām – tīmeklim, multividei un lietotnēm – no darbvirsmas. Vadiet ar pirksta pieskārienu. Konfigurējiet un iegūstiet savus paneļus XPERIA™, kādus tieši jūs vēlaties.

Dažādas vadības iespējas jūsu izvēlei

XPERIA™ ļauj jums mijiedarboties ar savu
tālruni dažādos veidos. Skārienjutība, pilna QWERTY
tastatūra, 4 virzienu taustiņš un optiskās vadības kursorsviras
navigācija. Laidena pārslēgšanās starp
darbību režīmiem.

Lokveida atbīdāmā tālruņa veidols – lieliskam izskatam
Lokveida noformējums tālrunim XPERIA™ X1 piešķir atšķirīgi
unikālu sajūtu. Pabīdiet ekrānu uz augšu, lai atsegtu
QWERTY tastatūru ar plašiem taustiņiem. Pietiekams attālums
starp taustiņiem ļauj ātri un ērti rakstīt.

Maksimālas mobilās iespējas – veiktspēja, atrodoties
ceļā

Ar operētājsistēmu Windows Mobile®, augstākajiem datu pārraides ātrumiem (HSDPA/HSUPA) un bezvadu tīklu WiFi™ jūs varat baudīt savu iecienītāko izklaidi un efektīvi strādāt, atrodoties ceļā. Mobila piekļuve it visam, kas jums ir svarīgs. aGPS iespēja sniedz jums pilnīgu brīvību izpētīt pasauli. Tālrunis XPERIA™ X1 nodrošina augstākās klases mobilo baudījumu.

Tālrunis Sony Ericsson XPERIA™ X1 būs nopērkams 2008. gada otrajā pusē.

Juridiska informācija:

1) Fakti un iespējas var būt atšķirīgi atkarībā no vietējā varianta.
2) Sarunu un gaidstāves ilgums ir atkarīgs no tīkla izvēles, SIM kartes veida, pievienotajiem piederumiem un dažādām darbībām, piemēram, spēlēm. Komplekta saturs un krāsu izvēle dažādos tirgos var būt atšķirīga. Pilns papildierīču klāsts var nebūt pieejams visās tirdzniecības vietās.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli