Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Sony Ericsson šodien izlaiž jaunu tālruņu paaudzi: plānotājus ar skārienjutīgu ekrānu. Tālruņi G700 un G900 ir svarīgi rīki, kas veidoti dzīves plānošanai visiem tiem, kuri ir ļoti aizņemti darbos gan mājās, gan darbā. Tālrunis G700 palīdzēs jums dzīvot pilnīgi. Šis personiskais plānotājs, ievietots kabatā, rokas stiepiena attālumā vienviet glabās adresātu sarakstu, kalendāru, piezīmes, attēlus un iecienītākās tīmekļvietnes. Pieskaries un uz priekšu!

Tālrunim G900 ir visas tālruņa G700 iespējas, kā arī 5 megapikseļu skāriena automātiskā fokusa kamera, skāriena attēlu albums un redaktors. Lieliski piemērots tiem, kuri meklē viena pieskāriena multivides iespējas, kas apvienotas ar plānotāju.

„Uzņēmums Sony Ericsson piegādā skārienjutīga ekrāna un novatoriska plānotāja iespējas plašam lietotāju lokam bez kompromisiem tālruņa izmēros vai veidolā. Gan G700, gan G900 ir aprīkoti ar jau pazīstamām tastatūrām un nav lielāki par ierastā izmēra tālruņiem,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga direktors un Tīmekļa multivides pakalpojumu vadītājs Mārtins Vinklers (Martin Winkler). „Šie tālruņi ir kā radīti lietotājiem, kuri ir ieinteresēti padarīt savu dzīvi vienkāršāku. Šeit nav runa par tehnoloģiju.”


Sony Ericsson G700

Tālrunis Sony Ericsson G700

 • Viena pieskāriena pilnīga plānotāja iespējas.
 • Ar skārieniem vadāma piezīmju lietotne – pierakstiet un uzskicējiet savas piezīmes.
 • Liels 2,4 collu ekrāns ar unikālu viena pieskāriena vadības izvēlni.
 • 3,2 megapikseļu kamera.
 • Mazs izmērs.
 • Kalendārs ir galvenais

  Piekļūstiet kalendāram, sazinieties ar ģimeni un draugiem un pierakstiet un saglabājiet savas piezīmes tālrunī. Ar tālruni G700, izmantojot irbuli, varat rakstīt piezīmes tieši uz ekrāna gluži tāpat kā jūs to darītu ar pildspalvu uz papīra un saglabāt tās uz tālruņa darbvirsmas, lai sev vēlāk atgādinātu – gluži tāpat, kā pielīmējot piezīmju lapiņu pie ledusskapja. Jūs varat uzzīmēt karti uz vietējo veikalu vai arī rakstīt personiskās piezīmes, lai nosūtītu tās savam mīļotajam cilvēkam! Paturot visu, kas jums ir svarīgs, dodoties uz jebkuru vietu, tālrunis G700 ir visdabiskākais veids, kā vadīt savu dzīvi. Vairs nav nepieciešams atsevišķs kalendārs mājās un darbā, jo tas darbojas it visur, kurp jūs dodaties.

  Intuitīva vienkāršība

  Ar tālruni G700 varat baudīt teksta ievadi, sērfošanu tīmeklī, kalendāra un tālruņa vadību, izmantojot skārienjutīgo ekrānu. Vēlaties sazināties ar kādu mājās? Tikai pieskarieties kādam svarīgam vārdam savā tālruņu grāmatiņā un jums uz ekrāna parādīsies dažādās sazināšanās iespējas. Tā ir tūlītēji intuitīva ziņojumapmaiņa. Tāpat ar pirksta pieskārienu var pārlūkot arī attēlu albumu. Tālrunim G700 tāpat ir speciāli paredzēti taustiņi ziņojumapmaiņai, piezīmēm un taustiņu aizslēgšanai, kas izvietoti tā sānā. Viss, kas nepieciešams, ir vienreizēja nospiešana, lai to atslēgtu.

  Tālrunis Sony Ericsson G900

  Viena pieskāriena multivides iespējas.

 • 5 megapikseļu kamera ar skāriena automātisko fokusu un secīgas uzņemšanas iespēju.
 • Viena pieskāriena multivides un plānotāja izvēlne.
 • Liels 2,4 collu ekrāns ar viena pieskāriena vadību.
 • Bezvadu tīkls (Wi-Fi™) ātrai datu pārsūtīšanai un sērfošanai tīmeklī.
 • Drukāšanas kvalitātes attēli

  Tālruņa G900 5 megapikseļu kamera ļauj uzņemt drukāšanas kvalitātei atbilstošus attēlus, un pēc tam uzreiz dalīties ar tiem ar draugiem un ģimeni.

  Ierāmējiet uzņēmumu un izlemiet, kur jūs vēlaties fokusēt kameru, vienkārši pieskaroties ekrānam. Ar kameras secīgās uzņemšanas iespēju varat turēt nospiestu kameras taustiņu un uzņemt tik daudz attēlu, cik vēlaties. Tas ir lieliski, ja nepieciešams uzņemt bērnu attēlus, kuri nemitīgi skraida pa dārzu! Ritiniet un pārskatiet visus savā tālrunī esošos attēlus ar skārienu vadību un arī rediģējiet tos, izmantojot skārienu attēlu albumu un redaktoru.


  Sony Ericsson G900

  Esiet mobils

  Ir brīvs brīdis sērfošanai? Piekļūstiet iecienītākajām tīmekļvietnēm, ja atrodaties Wi-Fi™ tīklājā, un apskatiet tās lielajā 2,4 collu ekrānā. Lietojiet irbuli vai pirkstu, lai tuvinātu vai panoramētu lapas ietvaros. Ja esat ietaupījis nelielu brīdi laika, tieši tālrunī saņemiet RSS sindicētās plūsmas par pēdējiem jauninājumiem, ziņām, futbola spēļu rezultātiem un jebko citu.

  Plānojiet ar personisku pieskārienu

  Pieskarieties, nospiediet vai rakstiet… Ar tālruni G900 to visu iespējams darīt dabiski. Plānojiet savu grafiku, pieskarieties un uzspiediet, lai zvanītu, un rakstiet piezīmes pirms kaut ko aizmirstat. Tālrunis G900 rūpējas, lai jūs dienas laikā varētu izdarīt vairāk. Tas ir tavu pieskārienu spēks.

  Tālrunis G700 būs zīdainas bronzas krāsā, bet G900 – tumši sarkanā un tumši brūnā krāsā. Abi ir UMTS 2100 un GSM/GPRS 900/1800/1900 tīkla frekvenču tālruņi, kas būs nopērkami no 2008. gada 2. ceturkšņa.

  Juridiska informācija

  1) Fakti un iespējas var būt atšķirīgi atkarībā no vietējā varianta.

  2) Sarunu un gaidstāves ilgums ir atkarīgs no tīkla izvēles, SIM kartes veida, pievienotajiem piederumiem un dažādām darbībām, piemēram, spēlēm. Komplekta saturs un krāsu izvēle dažādos tirgos var būt atšķirīga. Pilns papildierīču klāsts var nebūt pieejams visās tirdzniecības vietās.

  Izsaki savu viedokli