Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony Ericsson iepazīstina ar jauno K660, kas ir aprīkots ar HSDPA (“līdznēsājamo platjoslas savienojuma iespēju”) un dažādām iespējām – izgaismotiem taustiņiem, kuri kļūst aktīvi tikai tad, kad sērfojat tīklā un pa darbvirsmas slīdēm (tickers), kas nodrošina pastāvīgus jauninājumus no jūsu iecienītākajām tīmekļvietnēm; tas viss veidots, lai tīmekļa pārlūkošanu padarītu tikpat vienkāršu un ērtu kā datorā. “Sony Ericsson vīzija ir piedāvāt mobilā interneta baudījumu ar lietotājam draudzīgu saskarni,” uzsver Sony Ericsson Tīmekļa mārketinga vadītājs Mārtins Vinklers (Martin Winkler). “Šis tīmeklim pielāgotais tālrunis ir noteikts solis šajā virzienā, un tas uzrunās lietotājus, kam tiešsaistē ir jāsarunā tikšanās, lai dotos uz futbola spēli, vai arī jāpasūta koncerta biļetes.”

Sony Ericsson K660 – tīmeklis jaunatnei

Pielāgots vienkāršai sērfošanai tīmeklī (ainaviska pārlūkošanas iespēja un īsinājumtaustiņi)
Tehnoloģija HSDPA ātrai sērfošanai, e-pastam un lejupielādei
Google kartes līdznēsājamām ierīcēm

Internets – tāds, kādu jūs to vēlaties redzēt!

Tālrunis K660 padara tīmekļa pārlūkošanu vienkāršu. Tā vadības taustiņš, kad tas tiek izmantots tīmekļa režīmā, darbojas kā “magnētisks peles rādītājs”, ļaujot jums atrast lapā nepieciešamo tā, kā it kā jūs to darītu datorā. Tas nosaka, vai uz šo lapas daļu iespējams noklikšķināt, vai arī to, kur iespējams ievadīt tekstu. Jūs varat izmantot arī tālummaiņu, lai pietuvinātu tekstu vai attēlus.

Panoramēt un tālummainīt ir tikai viens no tīmekļa īsinājumtaustiņiem, kas atrodas jūsu īkšķa tuvumā, kad sērfojat tīmeklī ainavas režīmā. K660 ir arī grāmatzīmes funkcija – viena klikšķa poga, kas jūs aizvedīs atpakaļ uz izvēlēto sākumlapu, kā arī adreses ievadīšanas saīsne, un tas viss paredzēts, lai palīdzētu daudz ātrāk pārvietoties tīmeklī.

Jums nepieciešamā informācija – vajadzīgajā termiņā

Tālrunis K660 ir konstruēts tā, lai nebūtu jāgaida ziņas vai saturs, kas jums ir ļoti svarīgs. Mūzika, video vai e-pasts – to visu tehnoloģija HSDPA ļauj jums lejupielādēt ar ātrumu, kas ir četras reizes lielāks nekā parastajam 3G savienojumam.

Saņem līdznēsājamās Google kartes

Pateicoties programmai Google™ Maps for Mobile, tālrunis K660 noturēs jūs uz pareizā ceļa arī tad, ja atradīsieties svešā pilsētā. Tūdaļ atrodiet īsto ceļu, izmantojot interaktīvas kartes, kuras iespējams pietuvināt un attālināt vai arī veidot panoramēšanu jebkuram virzienam, kurā vēlaties orientēties. Ievadiet savu pašreizējo atrašanās vietu un galamērķi un saņemiet virzienus no viena punkta līdz otram. Nekāda satraukuma un novirzīšanās no pareizā ceļa.

Uzņem un padari attēlus pieejamus… nekavējoties

K660 kompaktajā korpusā ir ietilpināta 2,0 megapikseļu kamera, kas vienkāršo mirkļu iemūžināšanu. Tā kā jums ir pieejams tīmeklis, tad nepieciešami tikai daži klikšķi, lai augšupielādētu attēlus savos emuāros un tūdaļ padarītu tos pieejamus arī draugiem un ģimenei.

Lai gan tālrunī ir arī visas nepieciešamās tīmekļa lietotnes, tālruņa izmantojamība ir daudz plašāka. Tas ir pieejams divās krāsās – laima un baltā krāsā, kā arī sarkanā un baltā krāsā. K660 liks pievērst jums apbrīnas pilnus skatienus neatkarīgi no tā, kur būsiet.

K660 ir UMTS/HSDPA 2100 un GSM/EDGE 850/900/1800/1900 frekvenču tālrunis, kas tirgū būs pieejams sākot ar 2008. gada 1. ceturksni.

Sony Ericsson Bluetooth™ austiņas HBH-PV703

Izmantojiet visu iespējamo, ko sniedz tālruņa K660 tehnoloģija Bluetooth™, lietojot Bluetooth™ austiņas HBH-PV703, kas pieejamas kā atsevišķs papildu piederums.

Ar sarunu ilgumu līdz 10 stundām un gaidīšanas ilgumu līdz 350 stundām austiņas HBH-PV703 spēs nodrošināt ilgas sarunas.
Austiņām HBH-PV703 ir pēdējā numura atkārtotas izsaukšanas iespēja, kas ļauj jums vienkārši un jebkurā vietā veikt zvanus.

Uzlādējiet un aizmirstiet

Jaudīgās austiņas HBH-PV703 nodrošina 10 stundu sarunu ilgumu un 350 stundu ilgu gaidīšanas režīmu – jūs nekad nepalaidīsiet garām svarīgus zvanus tikai tāpēc, ka ir izlādējusies baterija.

Austiņas HBH-PV703 automātiski izveido savienojumu ar tālruni, tāpēc tikai nepieciešama Bluetooth™ radiosavienojuma aktivizēšana tālrunī. Nav vajadzīgs izmēģināt un atsaukt atmiņā PIN kodus, jo ar Bluetooth™ 2.0 + EDR tiek garantēta bezkompromisu drošība.

Lietojiet to visu laiku

Austiņas HBH-PV703 sver tikai 14 gramu, un tās ir ērti nēsāt ikdienā. Pārvaldiet ienākošos zvanus no austiņām, izmantojot tajā iebūvēto zvanu pieņemšanas un pabeigšanas, pēdējā numura atkārtotas izsaukšanas un skaņu pogas.

Bluetooth™ austiņas HBH-PV703 būs pelēkā un melnā krāsā, un tirgū tās būs pieejamas sākot ar 2008. gada 1. ceturksni

Juridiska informācija

* Pieņemts 3G platjoslas (HSDPA) savienojums un lejupielāde 4 minūtes ilgai dziesmai.

1) Fakti un iespējas var būt atšķirīgi atkarībā no vietējā varianta.

2) Sarunu un gaidstāves ilgumu iespaido tīkla izvēle, SIM kartes veids, pievienotie piederumi un dažādas darbības, piemēram, spēles. Komplekta saturs un krāsu izvēle dažādos tirgos var būt atšķirīga. Pilns papildierīču klāsts var nebūt pieejams visās tirdzniecības vietās.

Izsaki savu viedokli