Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Sony Ericsson šodien ar lielu vērienu iesāka Barselonā notiekošo Mobile World Congress 2009 pasākumu, prezentējot ļoti iespaidīgu viedtālruni, kas veikalu plauktos nonāks šī gada 2. pusē. Šī tālruņa nosaukums būs Idou, un šis produkts būs īpašs ar to, ka tajā tiks iebūvēta kamera ar 12,1 megapikseļu lielu izšķirtspēju.

Nesen portāls BOOT.Lv piedāvāja video apskatu par Sony Ericsson C905 mobilo tālruni, kas ir aprīkots ar 8 megapikseļu kameru, un jau šis modelis varēja lepoties ar attēlu kvalitāti, kas spēj konkurēt ar lētā gala fotoaparātiem, tādēļ uz Sony Ericsson Idou tālruni nenoliedzami tiek liktas lielas cerības.

Bez jau pieminētās 12,1 megapikseļu kameras, kurai būs ksenona zibspuldze, Idou tiks aprīkots arī ar 3,5 collu lielu skārienjutīgo ekrānu (izšķirtspēja 640 x 320 pikseļi, malu proporcija 16:9). Tāpat ir zināms, ka šī ierīce darbosies uz Symbian operētājsistēmas platformas. Spriežot pēc presē izplatītajām ierīces fotogrāfijām, tālrunim būs Wi-Fi bezvadu interneta un GPS navigācijas sistēmas atbalsts.

Sony Ericsson cer, ka Idou viedtālrunis pārdošanā nonāks jau šī gada otrajā pusē, taču par tā aptuveno cenu vai detalizētākiem tehniskajiem datiem šobrīd informācija netiek izpausta.

Izmantotie resursi:
Engadget.com
Gizmodo.com

Sony Ericsson preses relīze:

Uzņēmums Sony Ericsson paziņo par iniciatīvu Entertainment Unlimited, nostiprinot savu vietu starp sakaru izklaides zīmoliem

Iniciatīvu Entertainment Unlimited veido uzņēmuma Sony Ericsson vadošā loma mūzikā, attēlveidošanā, spēlēs, satura pakalpojumos un lietotnēs, lai patērētājiem sniegtu neierobežotas iespējas dalīties ar pašu piedzīvoto.

Barselona, 2009. gada 16. februāris. Uzņēmums Sony Ericsson paziņo par nākamo attīstības soli. Iniciatīvas Entertainment Unlimited nolūks attiecībā uz patērētājiem ir sekmēt uzņēmuma uzsāktos darbus kopš kopuzņēmuma pirmsākumiem 2001. gadā — īstu sakaru un izklaides saplūdināšanu.

Apvienojot bagātīgu saturu, unikālas lietotnes un labākās kategorijas izklaides iespējas, jaunā patērētājiem piedāvātā priekšlikuma pamatā ir trīs galvenie solījumi:

1. Apvienot labākās kategorijas izklaides iespējas vienā piedāvājumā — Walkman mūzikas un Cyber-shot attēlveidošanas iespējas, Java spēles un ziņojumapmaiņu, kas integrētas pakalpojumos un lietotnēs.

2. Paplašināt izklaides iespējas, nemanāmi integrējot mobilo tālruni citās mājas ierīcēs, ļaujot patērētājiem koplietot un baudīt vislabākās kvalitātes izklaides saturu, lietojot dažādus tā saņemšanas kanālus, to skaitā televīziju, datoru un audio sistēmas sistēmas.

3. Apvienot sakarus ar izklaidi, novācot šķēršļus un piedāvājot neierobežotas koplietošanas iespējas, vairojot cilvēku izklaides iespēju vērtību ar novatorisku tīmekļa lietotņu un uzņēmuma Sony Ericsson unikālā pakalpojuma Play Now piedāvājumu.

Uzņēmums Sony Ericsson atklāj tālruni W995 Walkman Mobilās pasaules kongresā (Mobile World Congress), piedāvājot līdz šim vispilnīgāko sakaru izklaides risinājumu. Šī tālruņa izlaišana ilustrē izcilību, ko uzņēmums Sony Ericsson sasniedzis mūzikas un attēlveidošanas jomās, un sniedz iespēju attīstīt to par iniciatīvu Entertainment Unlimited. Tāpat uzņēmums parāda savu tālruni ar darba nosaukumu Indou*, kas sniedz pirmo ieskatu projektos, kas šogad tiks izlaisti iniciatīvas Entertainment Unlimited ietvaros.

“Iniciatīva Entertainment Unlimited ļauj mums nostiprināt vietu kā sakaru izklaides zīmolam,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson viceprezidents un mārketinga vadītājs Lennard Hoornik. “Viss, ko vēl līdz šim esam darījuši, ir ļāvis mums nonākt šajā vietā — mēs izveidojām mūzikas tālruņu kategoriju 2005. gadā, pārdodot vairāk nekā 100 miljonus Walkman tālruņu, un mēs tagad esam gatavi atklāt uzņēmuma attīstības nākamo posmu — iniciatīvu Entertainment Unlimited — nodrošinot patērētājiem neierobežotas iespējas dalīties ar saviem izklaides piedzīvojumiem.”

Tālrunis Idou nākotnes līdznēsājamo izklaidi iekļauj plaukstas izmēra ierīcē, kas spēj sniegt līdz šim nepieredzētus vizuālos sakarus.

Notveriet brīžus, sarunājieties, izmantojot attēlus, un dalieties ar visu piedzīvoto kā vēl nekad iepriekš, izmantojot 12,1 megapikseļa izšķirtspējas kameru, intuitīvas skārienu iespējas un ksenona zibspuldzi. Skatieties un klausieties savus iecienītākos videoierakstus un mūziku, izmantojot pilnīgu pieskārienu multivides izvēlni, un mielojiet acis ar filmām, televīzijas seriāliem un videoklipiem īstā platekrāna formātā 16:9. Ar operētājsistēmu Symbian Foundation un tūkstošiem tiešsaistē pieejamu lietotņu iespējams instalēt jaunas lietotnes un lejupielādēt pakalpojumā PlayNow™ esošo saturu, lai tālruni Idou padarītu par savējo.

Sony Ericsson prezidents Diks Komijama (Dick Komiyama) sacīja: “Entertainment Unlimited ir Sony Ericsson filosofijas centrā, balstoties uz mūsu spēcīgajiem Walkman un Cyber-shot tālruņiem un mūsu unikālo pakalpojumu un lietotņu integrāciju. Daudzas no stratēģiskajām iniciatīvām, ko esam izziņojuši pēdējā gada laikā ir radījušas pamatu, lai uzsāktu šo jauno piedāvājumu tirgū un Sony Ericsson tagad ir gatavs nākamajam tirgus attīstības vilnim ar Entertainment Unlimited.”

Tālrunis Idou būs pieejams 2009. gada otrajā pusē.

Izsaki savu viedokli