Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Barselonā notiekošajā mobilo ierīču kongresā kompānija Sony Ericsson prezentējusi divus jaunus CyberShot jeb foto klases mobilos telefonus – C702 un C902, no kuriem pirmajam ir arī GPS navigācijas sistēma. Par patiesu CyberShot vārda glabātāju palikušais SE C902 ir tālrunis ar 5 megapikseļu fotokameru, bet bez otrajam modelim pieejamās navigācijas sistēmas. Ražotājs Sony Ericsson šajā tālrunī, kā jau patiesam CyberShot pārstāvim, fotokameras iespējām pievērsis īpašu uzmanību – tam ir sejas atpazīšanas sistēma, automātiskais fokuss un zibspuldze, kā arī BestPic tehnoloģija, kas ļauj uzreiz uzņemt 9 attēlus un izvēlēties labāko starp tiem. Ierīcei ir 160 MB iebūvētā atmiņa, kas papildināma ar Memory Stick Micro karti.

Sony Ericsson C702 ir vairāk funkcionāls un daudzpusīgāks – tas aprīkots ar 3 megapikseļu fotokameru, kas tradicionālajā SE stilā ir augstas kvalitātes un ļaus piefiksēt ikdienā nepieciešamo. C702 ir aprīkots ar globālo pozicionēšanas sistēmu un tiek ziņots, ka karšu izveidē piesaistīts arī Google ar savu projektu Google Maps. Interesants fakts, ka C702 ir izturīgs pret mitrumu un putekļiem, tādējādi kļūstot par neatsveramu palīgu pārgājienos. Šim tālrunim, tā pat kā C902, ir kvalitatīva mūzikas atskaņošana ar tādām iespējām kā Mega Bass un TrackID (iespēja noskaidrot pa radio skanošo dziesmu); neiztrūkst arī FM radio.

Ražotājs vēsta, ka abi jaunie tālruņi klajā nāks gada vidū, un tie būs pieejami divās versijās – četrjoslu EDGE vai UMTS2100 variantā. C702 varēs izvēlēties starp melnu un zilu, savukārt C902 – starp melnu un spilgti sarkanu.

Izsaki savu viedokli