Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Doha, Katara – 2008.gada 3.novembrī – Uzsākot prestižo Sony Ericsson čempionātu Dohā, Sony Ericsson piedāvāja unikālu tenisa maču vietā, kur tāds nekad nav spēlēts – uz tuksnešainas salas. Ana Ivanoviča un Jeļena Dementjeva spēlēja tenisu uz šim gadījumam īpaši izveidota korta uz tā dēvētās Palmu salas, kura atrodas Arābijas jūras līča Dohas līča vidū. Aiz spēlētajām bija redzama elegantā Dohas pilsēta.

Sony Ericsson čempionāts turpināsies no 2008. g. 4. līdz 9. novembrim, tas ir prestižais sezonas nobeigums Sony Ericsson WTA tūres sezonai. Čempionātā piedalās pasaules astoņas vadošās vienspēles spēlētājas, kā arī četras vadošās dubultspēļu komandas. Uz likmes ir nepārspēts balvu fonds – 4,45 miljoni dolāru. Zināms, ka vienspēles čempionātā piedalīsies Jeļena Jankoviča (Serbija), Dināra Safina (Krievija), Serēna Viljamsa (ASV), Jeļena Dementjeva (Krievija), Ana Ivanoviča (Serbija), Svetlana Kuzņecova (Krievija), Venusa Viljamsa (ASV), un Vera Zvonareva (Krievija).

Pēc 3. novembrī notikušās spēles 2008. gada Rolanda Garosa čempionāta uzvarētāja Ana Ivanoviča atzina: „Tas bija ļoti jautrs veids, kā uzsākt Sony Ericsson čempionātu. Tas bija pārsteidzoši un neparasti, spēlēt tenisu uz pamestas salas. Tur nebija neviena cita, izņemot Jeļenu, mani un bumbiņu savācēji. Ar nepacietību gaidu čempionātu Dohā un lielisku 2008. gada sezonas noslēgumu.”

Izsaki savu viedokli