Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Londona, 2009. gada 10. februāris. Tālrunis C903 Cyber-shot ir izveidots neaizmirstamu fotoattēlu uzņemšanai — vienkārši atbīdiet lejup lēcu aizsargājošo pārsegu un fotografējiet! Plānajam atbīdāmajam tālrunim ir īpaši paredzēti kameras taustiņi un iespaidīga piecu megapikseļu izšķirtspējas kamera lielu attēlu uzņemšanai ar bagātīgām detaļām un īstām krāsām.
Aprīkots ar daudzām iespējām, tālrunis C903 Cyber-shot nodrošina labāko iespējamo attēlu ar sejas atrašanas funkciju, kas vienā uzņēmumā vienlaikus ļauj noteikt 3 cilvēku sejas, un tehnoloģiju Smile Shutter, kas automātiski notver starojošus smaidus. Ātri uzņemiet deviņus secīgus attēlus, izmantojot tehnoloģiju BestPic, paturiet vislabāko attēlu un izdzēsiet pārējos.

“Ar tālruni C903 Cyber-shot mūsu vidējās klases segmentam tiek pievienots radošs un elegants mobilais tālrunis,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga vadītājs Daniels Sandblums (Daniel Sandblom). “Tālrunis C903 Cyber-shot papildina uzņēmuma Sony Ericsson ciparkameru mantojumu un padara īpašu attēlu uzņemšanu arvien neaizmirstamāku.”

Parādiet savus attēlus kristāldzidrā, automātiski pagriežamā 2,4 collu ekrānā, nosūtiet tos uz saviem emuāriem vai arī pieslēdziet tālruni TV ekrānam, izmantojot TV izejas iespēju, un iegūstiet attēla tuvplānus un personisku skatījumu.

Tālrunis C903 Cyber-shot ir aprīkots arī ar aGPS, kas nekad neļaus pazaudēt ceļu, kur uzņēmāt kādu attēlu vai arī pašreizējo atrašanās vietu — vienkārši marķējiet attēlus atrašanās vietā vai arī izmantojiet šo iespēju, lai atrastu mājupceļu vai ceļu līdz kafejnīcai.

Tālrunis C903 Cyber-shot

Veidots neaizmirstamu attēlu uzņemšanai

* Uzņemiet patiesi skaidrus, lielus attēlus ar automātisko fokusu un piecu megapikseļu izšķirtspējas kameru
* Padariet fotografējamos cilvēkus par zvaigznēm, izmantojot tehnoloģiju Smile Shutter un sejas pazīšanas funkciju
* Skatieties attēlus uz lielā ekrāna, izmantojot TV izejas kabeli
* Atzīmējiet vietas nosaukumu savām atmiņām vai palieciet vienmēr uz pareizā ceļa, lietojot vietnoteices sistēmu aGPS

Tālrunis C903 Cyber-shot darbojas tīklos GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 un UMTS/HSPA 900/2100. Tālrunis C903 Cyber-shot būs nopērkams no 2009. gada 2. ceturkšņa lakoti melnā, tehnoloģiski baltā un valdzinoši sarkanā krāsā.

Izsaki savu viedokli