Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar viedtālruņiem uzņemto fotogrāfiju skaits turpina pieaugt. Tagad Sony piedāvā divus jaunus produktus, kas ievērojami uzlabos šo fotogrāfiju kvalitāti, apvienojot augstākās klases kameras radošās iespējas ar jūsu viedtālruņa ērtībām. 

Tagad jūs varat uzņemt un dalīties ar lieliskām fotogrāfijām un HD video, izmantojot tālruni, ar attēla kvalitāti un radošām iespējām, kas var sacensties ar augstākās klases kamerām. Cyber-shot™ DSC-QX100 un DSC-QX10 objektīvu stila kameras būs lieliski piemērotas jaunajam Xperia™ Z1 un citiem viedtālruņiem – pārveidojot jūsu mobilo tālruni iespējām bagātā kamerā.

QX10_White_with_Xperia-i1_1-1200

Tas ir vēlmju piepildījums ikvienam, kas mīl savu viedtālruni, bet vēlas fotoattēlu kvalitāti, ko var iegūt tikai ar fotokamerām. Turklāt, lai gan izskatās pēc objektīviem, DSC-QX100 un DSC-QX10 ir pilnvērtīgas kameras.

DSC-QX100 un DSC-QX10 var momentāni piestiprināt viedtālrunim ar komplektācijas stiprinājumu, kas derēs vairumam populāro viedtālruņu modeļiem (platums 54-75 mm, max. biezums 13 mm). Savienojums ar tālruni tiek izveidots, izmantojot Wi-Fi un jaunāko Sony PlayMemories Mobile lietotnes versiju. NFC viedtālruņu īpašnieki savienojumu var izveidot vēl vienkāršāk – tikai ar vienu pieskārienu bez sarežģītas iestatīšanas.

Tagad jūs esat gatavs fotografēšanai…un pilnīgi jaunas radošās attēlveides iespēju pasaules izpētei. Izmantojiet sava viedtālruņa lielo, spilgto ekrānu kā reālā laika skatu meklētāju; nospiediet slēdzi, sāciet/apturiet filmu ierakstīšanu, un pielāgojiet iestatījumus, piemēram, fotografēšanas režīmu, tālummaiņu un autofokusu. Izmantojiet tālruņa ekrānu, lai dalītos atmiņās uzreiz, izmantojot kādu no jūsu ierastajām tālruņa lietotnēm.

Kamerai pat nav jābūt piestiprinātai tālrunim. Novietojiet Cyber​​-shot ™ tieši tur, kur jūs to vēlaties, un nospiediet slēdzi no sava mobilā tālruņa – tas lieliski noderēs uzņēmumiem „no augšas” vai pašportretiem.

QX10_Front-1200

Cyber-shot™ DSC-QX10 sver tikai 105 g (ar akumulatoru un Memory Stick Micro karti), tam ir 18,2 efektīvo megapikseļu Exmor R ™ CMOS sensors un augstas kvalitātes Sony G objektīvs. Tam ir iespaidīgs 10x optiskās tālummaiņas diapazons, kas būs piemērots cilvēku tuvplāniem, jautru brīžu un tālu objektu fotografēšanai, kas nebūtu iespējams bez tālummaiņas objektīva. Iebūvētā Optical SteadyShot stabilizācija novērš kameras vibrāciju, fotografējot un filmējot “no rokas”, lai iegūtu neizplūdušus attēlus pat vāja apgaismojuma apstākļos.

Cyber-shot™ DSC-QX100 ir liels 1,0 tipa Exmor R™ CMOS sensors ar 20,2 efektīvo megapikseļu izšķirtspēju. Jūs redzēsiet atšķirību krāšņās bildēs ar īpaši zemu graudainību – pat telpās vai krēslā, kur daudzām kamerām, it īpaši tālruņu kamerām, rodas problēmas. Viedtālruņa lielajā skārienekrānā ir vienkārši kadrēt un mainīt kameras iestatījumus, piemēram, diafragmas kontroli un ekspozīcijas kompensāciju un foto/ video ieraksta režīmu. Salīdzinot ar tālruņa kameru, ir daudz lielāka radošā kontrole, kas ļauj lietotājam, piemēram, iegūt uzņēmumus ar skaisti defokusētu fonu. Papildus ir viegli pieejami īpaši taustiņi, lai ar pirkstiem kontrolētu tālummaiņu un slēdža nospiešanu uz kameras korpusa. Kamerai ir gaišs Carl Zeiss Vario-Sonnar T * objektīvs ar 3,6 x optisko tālummaiņu un optisko SteadyShot stabilizāciju, kas nodrošina augstākās klases kabatas kameru attēlu kvalitāti.

Jaudīgs BIONZ procesors pilnveido DSC-QX100 un DSC-QX10 attēlu, lai iegūtu dabīgi skaistas, detalizētas fotogrāfijas un HD video. Superior Auto režīms palīdz iegūt vislabāko uzņēmumu jebkurā situācijā, jo automātiski nosaka desmitiem dažādus fotografēšanas apstākļus un attiecīgi pielāgo kameras iestatījumus. Kā papildu ekstra, DSC-QX100 ir īpašs kontroles gredzens, lai veiktu manuālo fokusēšanu un tālummaiņu gluži kā ar fotokameru.

Jaunie Sony Cyber-shot™ DSC-QX100 un DSC-QX10 būs nopērkami no septembra beigām par attiecīgi 450 un 200 eiro.

Saistītās tēmas: IFAsony

Izsaki savu viedokli