Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Televizori ar šķidro kristālu displeju aizvien vairāk un vairāk sāk aizvietot vecos CRT tipa televizorus. Tas ir tikai loģiski, jo lielākā daļa cilvēku vēlas līdzi sekot jaunajām tehnoloģijām. Populārā japāņu kompānija Sony ir pazīstama ar saviem Bravia sērijas LCD televizoriem. Nesen Sony prezentēja jaunos Bravia modeļus – E4000.


Sony Bravia E4000 40″

Kā redzams attēlā, televizors ļoti labi iederas starp gleznām, šoreiz jāpaslavē Sony par patiešām skaisto dizainu. Bravia E4000 ir pieejami trīs izmēros – 32 un 40 collu ar tā saucamo Full HD izšķirtspēju un 26 collu versija, kuras izšķirtspēja vēl nav minēta. Kamēr neskatāties televizoru, savu E4000 varat izmantot kā digitālu gleznu, sākuma komplektācijā ierīcē jau ir ielādēti seši mākslas darbi, taču lietotājs var pievienot savu USB zibatmiņu, lai televizors attēlotu tajā saglabātos attēlus.


Sony Bravia E4000 26″

Televizori ir aprīkoti ar 10 bitu paneļiem, Bravia Engine 2 attēla uzlabošanas tehnoloģiju. 40 collu versijai ir 3 HDMI pieslēgvietas un, pat SCART pieslēgvieta, lai varētu ierīcei pievienot vecākus atskaņotāju modeļus.

Pagaidām Sony nesniedz ziņas, par televizoru aptuveno cenu un datumu, kad tie varētu nonākt veikalu plauktos.

Izsaki savu viedokli